Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tej annyira laktató, mint a...

Mendy1025 kérdése:

A tej annyira laktató, mint a tápszer?

Figyelt kérdés
Most térünk át a tejre a tápszerről,és érdekelne,hogy ugyanolyan jóllakik tőle,vagy abból többet szoktak inni,mint a tápszerből?Kakaó is mehet a tejbe,vagy az csak később?Köszi a válaszokat előre is!
2010. máj. 27. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Szia! Mennyi idős a baba? Mert azt nem írtad oda. Én már adtam neki tejet és szerintem elég jól laktat.Este lefekvés előtt szoktam neki adni egy egész cumisüveggel megissza és reggel 7-8 óra körül kel fel.ha elég idős adhatsz neki kakaót nekünk pl. nem jött be.
2010. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő már 16 hónapos,már próbálkoztunk előtte is kétszer,de akkor abszolút nem fogadta el semmilyen formában,most reggel elfogadta,de még nem egy teljes adagot adtam neki elsőre,hanem tápszert is evett utána.Csak reggel eszik már tápszert,este tejpépet kap.
2010. máj. 27. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a védőnő, hogy kis súlyú baba inkább maradjon tápszeres mert több a kalória benne, míg a nagyobb babáknál érdemes "tejezni" mert nem híznak tőle úgy. Én gyerkem nagyon vékony, mi maradunk a tápszernél.
2010. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!