Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem elég laktató neki a tápszer?

Nem elég laktató neki a tápszer?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 hónapos. 2 hónapos korától átaludta az éjszakát, még a fog kibújás sem viselte meg. Mióta váltottunk a 2-es tápszerre, azóta minden éjszaka ébren van. 8 kor már alszik, és 1-2 körül ébred. De van olyan este amikor 2x is kel. Nagy nehezen vissza alszik, olyankor megetetem. Adjak neki jó éjt tápszert?
2009. dec. 13. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a dokit a jóéjt tápszerről. Vagy próbálj meg neki éjszakára tejpépet, rizspépet adni, az lehet laktatóbb neki. Kiszámoltad mennyit "kell" ennie egy nap? Tudod arra a testsúly(kg) x 150 / evések száma... Lehet, hogy kevés neki.
2009. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AZT HOGYAN IS KELL KISZÁMOLNI?
2009. dec. 13. 17:49
 3/4 A kérdező kommentje:
MOST LÁTOM HOGYAN IS KELL:) ÉS EZT AZZAL KELL ELOSZSZTANI AMENNYISZER TÁPSZERT ESZIK, VAGY AHÁNYSZOR ESZIK EGY NAP. MERT EBÉDRE FÖZELÉKET , TIZÓRAIRA MEG UZSONNÁRA GYÜMÖLCSÖT KAP. EGY NAP 3X ESZIK TÁPSZERT ÉS 180ML-T.
2009. dec. 13. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kap mást is szerintem akkor is az össz étkezések számával oszd el, hiszen akkor is megkapja ami neki kell.

Ha nem válik be a számolás, akkor viszont vagy próbáld meg kiváltani valami laktatóbbra a tápit vagy keverj be többet neki és hagyd, hogy jól belakomázzon. Nekem a kisfiam 5 hetes korától majdnem dupláját eszi meg este, mint napközben és így csak egyszer vagy egyszer sem ébred fel éhség miatt.Ja és dupla adag ide vagy oda nincs elhízva egy kicsit sem.

2009. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!