Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a 2-es tápszer...

Lehet, hogy a 2-es tápszer nem olyan laktató? Vagy csak fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés
Kislányom a 6 hónapot betöltötte és 2-es tápszert kapott a dokitól. Azóta ébred éjjel, mióta ezt eszi. Lehet a tápszerváltás miatt?
2010. okt. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fejlődési ugrás. Nem lakik jól este a tápszertől. Adj neki valami tartalmasabb vacsit.
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami másmilyen tápszert ha elfogyott ezzel a dobozzal és még mindig nem alussza át. Mi is pont ilyen problémával kűzdünk, csak nekünk a 2estől nem lakik jól 8,5 hós babánk, lassan 3ast kell vennem.
2010. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én nem az 2-essel, hanem a 3-massal jártam így. Beba Pro2-t evett, 9 hósan akartam válatni 3-masra. Onnantól kezdve ébredt megint, pedig 3 hós korától aludt egész éjjel. Először azt hittem, fejlődési ugrás, de visszaváltottam a tápszer és megint ok volt minden. Aztán 1 éves koráig maradt is 2-es, most 13 hós, 1 hónapja Beba Juniort kap és ettől is alszik. Valamiért a 3 nem volt neki jó. Lehet, hogy nálatok is ez van. Próbálj másik márkát, hátha az beválik.
2010. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek.

Először megpróbálok váltani tápszert, remlem a doktornőnk is támogatja majd az ötletet. A régit biztosan nem írja már fel.

Maximum kísérletezek a boltokban találhatók között.

2010. okt. 10. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Este Jó éjt! tápszert adsz neki?Nekem túl sok tapasztalatom nincs,mert nem próbáltunk ki sok félét,de az BIZTOS,hogy a Mildibé Jó éjszakát tápszer 6 hónapos kortól tényleg sűrűbb és laktatóbb!Szerintem érdemes kipróbálni,ha nincs akadálya (gondolok itt arra,ha esetleg allergia miatt nem szabad).
2010. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!