Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezdtétek el a baba...

Hogy kezdtétek el a baba fogápolást? Mikor, milyen rendszerességgel "mossátok"?

Figyelt kérdés
Vettem MAM-os fogkefét, 8 hónapos múlt a picim, 1 foga van.
2012. máj. 10. 10:42
 1/6 nittababy ***** válasza:
én akkor kezdtem el a fogmosást mikor már volt négy fog akkor sem rendszeresen csak ha édes dolgot evet ha nem akkor kétnaponta mostam neki!!kislányom most 14hónapos van 12foga és még mindig kétnaponta mosom majd most fogom neki naponta mosni!!
2012. máj. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amikor két foga volt, már akkor kezdtem, mindig fürdés közben, kicsit megmostuk, jó , ha hozzászokik
2012. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából most kezdtem el neki 10 hónapos, 6 foga van ebből 4 már jól mosható. Van neki "fogkeféje" de azt örökösen rágcsikálni akarja,nem tudom vele megmosni. Vettem ujjra húzható szilikonost is, na abba meg úgy beleharap, hogy csillagokat látok. Így marad a vizes textil pelenka. Minden este fürdés után megmosom neki, már 4 napja csinááljuk, ordít mint a sakál, de gondolom előbb utóbb megszokja.
2012. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 4 hónaposan kezdtem el baba fogkefével és Nenedent fogkrémmel mosni a fogát,akko jött ki az első 2.Este fürdetésnél mosom meg neki.
2012. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:most 9 hós és már jó ideje,ha meglátja a fogkefét nyitja a száját és vigyorog.
2012. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor esténként, és majd megszokja :)
2012. máj. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!