Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha többet mozog a baba akkor...

Ha többet mozog a baba akkor többet is alszik?

Figyelt kérdés
Babám mióta elkezdett kúszni megváltozott a napközbeni alvása, előtte 2-3x fél órát aludt, most 2x másfél-két órát, az éjszakai alvása nem változott 10 órát alszik, 2x ébred enni. 9 hónapos.
2012. máj. 9. 17:48
 1/4 TKI Ibolya ***** válasza:
Igen!
2012. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alaszka ***** válasza:
Hát a mi esetünkben nem sajnos...lányom egy hónapja kúszik, két hete mászik, és kevesebbet alszik, mint eddig. Nappal kb. 2x fél órát, éjjel 3-4x kel...
2012. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi esetünkben sem igaz ez! Amíg nem volt olyan aktív, addig tök sokat aludt! Amikor elkezdett aktívan mozogni, kevesebbet aludt, sőt, volt, hogy álmában is járt keze, lába, álmában is mozgott össze vissza! Az éjszakai alvása maradt szerencse olyan jó, mint előtte! Csak a napközbeni alvása lett kevesebb!
2012. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő...hisz az én manóim is olyan mozgékonyak hogy hiába mennek egész nap még éjszak is arra kelek hogy mennének ki a szobából,ha nem lenne muszáj ők aztán tuti nem fecsérelék az időjüket alvásra,pedig anno én is ezt vártam hogy menjenek és lefáradnak ....a fenét:))))Pedig már 9,5 hónaposan elindultak és azóta is csak mennek és mennek és meg nem állnának:)))
2012. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!