Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma, banan es oszibarackon...

Alma, banan es oszibarackon kivul mit adhatok 5 hos kisfiamnak? Nemreg kezdtuk el a gyumiket enni. Es melyik fog? Ugy tudom, h a banan fog kicsit. Es az alma, ha megfozom akkor nem fog?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

banán foghatja a hasát, de nem feltétlenül fogod észrevenni. minden baba más. kóstolhattok szilvát is. aztán jöhet a sütőtök, sárgarépa, krumpli is lassan.

az alma nem fogja meg a hasát általában. én az elején mindig megfőztem neki, mert ha kicsit megforraltam vizben, akkor édesebb lett és szívesebben ette. azt mondják viszont, hogy nem jó megfőzni, mert a vitamin távozik belőle. esetleg sütőben meg lehet sütni alufóliába csomagolva, próbáld ki.

Remélem tudtam segíteni!

2009. jún. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Még ezeket se! Még egy hónapot várni kellene, és akkor kellene elkezdeni a gyümölcslevekkel!
2009. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alma is fog!

Almalé nem, de a nyers vagy főzött alma az igen!

(Hasmenése volt pár hete és a doki mondta, hogy almát, banánt adjak neki.)

2009. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább üveges gyümiket adj neki elször. Ki van vonva belőlük a sav (is) így nem fog a hasa fájni tőle. Az én babám 4 hós múlt és már 2 napja kóstolgatjuk a sárgabarackot. Az üvegesre egyébként rá van írva, hogy mikortól ajánlott.
2009. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt mazsolázhatsz!


[link]

2009. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!