Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hiányzik a terhesség nektek?

Nem hiányzik a terhesség nektek?

Figyelt kérdés
9 hós a kislányom,imádom,ö a mindenem,és nem tudom,hogy élhettem eddig nélküle,de nekem nagyon hiányzik a terhesség,és a szülés.Imádtam terhes lenni,meg szülni is.Lehet azért,mert probléma mentes terhességem volt,minden kellemetlenség nélkül(jóslók sem voltak,nem fájt soha semmim),és a 39.héten indult meg magától a szülés,és 3 óra alatt született meg a drága.Nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá,hogy milyen jó volt,mikor feküdtem,és rugdosott,meg milyen boldogan figyeltük minden mozzanatát a párommal,és összeszorul a szivem,mert nagyon hiányzik,és olyan hamar felnönek.Mintha tegnap robogtam volna be a szülöszobára szülni,és már el is telt pillanatok alatt a 9 hónap,és már olyanok szülnek,akik akkor még terhesek sem voltak.Most is minden mozzanatának rettentöen boldogok vagyunk,nagyon ügyes a kincsem(már totyorog),csak minden nap kicsit elszomorogok,hogy milyen gyorsan telik az idö,és mindjárt felnönek,mikor most születtek.
2009. jún. 24. 17:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik, főleg a pocakom, meg amikor belülről használt box-zsáknak :)Amikor a 6 hetes kontrollra mentem, ott volt az a rengeteg kismama, akiknek pont ctg-t csináltak, és lehetett hallani a szívhangokat... úgy elkapott a nosztalgia :)

6 hónapos nagyfiú anyukája

2009. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hiányzik. Én császárral szültem. Az első két napban nem is láttam a kisbabámat, mivel koraszülött volt, másik épületben volt. Azt vettem észre, hogy egyfolytában a hasamat simogatom. Annyira hiányzott belőle, és az egész érzés. Olyan üresnek éreztem magam. Ez kb egy hétig tartott. Mindig azt vettem észre, hogy a kezem a hasamon és simogatom,mintha még mindig bent lenne. Aztán ahogy kezdtem összeszokni a babámmal, egyre jobban enyhült ez az érzés. De a mai napg nagyon boldog vagyok, ha azokra a napokra gondolok. Bármikor átélném újra az egész terhességemet:)
2009. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem problémamentes terhességem volt és a szülés is összesen 1,5 óra volt, vajúdással együtt, de nekem nem hiányzik.

Augusztusban szültem 35 hétre, kánikula volt, panelben éjjel 28 fok, és dagadt a lábam.

A párom imádta a pocakom, nekem valahogy nem hiányzik.

2009. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hiányzik.Sokszor eszembe jut a 9 hónap.Életem legszebb,legnyugodtabb időszaka volt.Voltak kellemetlen tüneteim,de ennek ellenére.Boldog vagyok most is,mert kislányom egy tündérke,oda bújik hozzám,símogat,de akkor mégiscsak gondtalanabb volt az életem.
2009. jún. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!