Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hiányzik a terhesség nektek?

Nem hiányzik a terhesség nektek?

Figyelt kérdés
9 hós a kislányom,imádom,ö a mindenem,és nem tudom,hogy élhettem eddig nélküle,de nekem nagyon hiányzik a terhesség,és a szülés.Imádtam terhes lenni,meg szülni is.Lehet azért,mert probléma mentes terhességem volt,minden kellemetlenség nélkül(jóslók sem voltak,nem fájt soha semmim),és a 39.héten indult meg magától a szülés,és 3 óra alatt született meg a drága.Nincs olyan nap,hogy ne gondolnék rá,hogy milyen jó volt,mikor feküdtem,és rugdosott,meg milyen boldogan figyeltük minden mozzanatát a párommal,és összeszorul a szivem,mert nagyon hiányzik,és olyan hamar felnönek.Mintha tegnap robogtam volna be a szülöszobára szülni,és már el is telt pillanatok alatt a 9 hónap,és már olyanok szülnek,akik akkor még terhesek sem voltak.Most is minden mozzanatának rettentöen boldogok vagyunk,nagyon ügyes a kincsem(már totyorog),csak minden nap kicsit elszomorogok,hogy milyen gyorsan telik az idö,és mindjárt felnönek,mikor most születtek.
2009. jún. 24. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzik a pocakom és a szülés is. Remélem hamarosan újra átélhetem ezeket a csodákat.
2009. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzik az a része amikor mozgott a baba, videókat is készítettem róla. Jó volt az édes semmittevés, mindenki jobban odafigyelt rám. Az idegen emberek is figyelmesebbek voltak a boltban, buszon.. De a hőhullám, a fáradtság, hátfájás nem hiányzik!
2009. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem egyáltalán nem hiányzik, mondjuk nekem nem volt teljesen problémamentes, eleinte a folyamatos, hányinger, hányás, mire azon túlvoltam a keményedések, veszélyeztetett lettem, folyamatos fekvés, stb és a szülés sem volt könnyű. Persze nem bántam meg, van egy gyönyörű, ügyes 11 hós kisfiam és majd szeretnék kistesót is, de egyelőre még nem akarok terhes lenni, majd pár év múlva.
2009. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem második baba,de nem hiányzik a terhesség.

Mindig minden rendben volt,de én mindig vártam,hogy láthassam öket.Nekem ez igy jó,ill. tökéletes.

6 éves és egy 15 hónapos baby anyuja.

2009. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Húúú,érdekes éppen ezen gondolkodtam nem rég.Próbáltam felidézni,milyen volt pocakosnak lenni és nagyon kellemes érzés öntött el!:)

Igaz,alig bírtam totyogni az utolsó hónapokban,kórházban is voltam a vesém miatt,híztam vagy' 30 kilót,egyáltalán levegőt venni is nehézkes volt :) de bármikor újra átélném,szülésestől-mindenestől.

Hjjaj...

2009. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a babám születése után legszivesebben rögtön újra teherbe estem volna ::)
2009. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik, de próbálok mindig annak örülni ami éppen van. Nekem is csodás terhességem volt, és épp 3 órás szülésem :) Én is nagyon szívesen gondolok rá, a szülést is jó újra átélni mikor mesélek róla. De ha most folyton azon gondolkodok, hogy milyen gyorsan szalad az idő, akkor lemaradok arrólhogy maximálisan kiélvezzem ami épp van, és majd ha már 2 éves lesz, akkor a csecsemőkort sírom vissza, iskoláskorában az ovis éveket, stb... "carpe diem!!"

2 hós anyuka :)

2009. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szerettem pocakos lenni,nagyon sokszor eszembe jut, milyen jó is volt. Anyukának lenni persze még jobb, de sokkal fárasztóbb. Néha úgy aludnék 9 óráig reggel!
2009. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hiányzik és sokat gondolok terhes időszakomra. Nekem sem volt problémamentes sem a terhesség sem a szülés (végén császár lett), de annyira szeretnék újra terhes lenni, mert az fantasztikus érzés. És szeretnék természetesen szülni, hogy átélhessem azt, amit mások is. Tudom, nem egyszerű és fájdalmas, mert már vajúdtam kb. 20 órát, de a végén mégse szülhettem meg. Maga a terhesség egy csoda és örülök, hogy ez megadatott nekem. Egy gyönyörű 10 hós kisfiú anyukája.
2009. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem hiányzik. Voltak szép pillanatok persze de én nem szeretem a bizonytalanságot (egészséges-e, fiú vagy lány stb.) meg nem is éreztem jól magam a bőrömben pedig tök problémamentes voltam. 20kg híztam meg állandóan ettem. Azóta már lefogytam szerencsére de rágondolni is rossz nekem azokra az időkre.

4,5 hós anyuka.

2009. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!