Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyivel a baba érkezése...

Ki mennyivel a baba érkezése előtt vásárolt be?

Figyelt kérdés

Volt valami ami lemaradt és megbántátok, hogy nem vettetek?

Vagy valami, amit megvettetek és soha nem használtátok?


2009. jún. 24. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mi már a terhességem elejétől vásároltunk a picurnak.Praktikusabbnak találtuk,mert később már nagy hassal alig bírtam mozogni.

Az apróbb dolgokkal kezdtük a vásárlást,cumi,tipegő,takaró és ilyesmik.A kiságyat hagytuk legutoljára.

Van pár dolog amit bánunk,hogy megvettük.

Ilyen a pólya,második ágynemű garnitúra,mellbimbó kiemelő.

2009. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszem a 8hónap körül kezdtem el elhozni a kapott dolgokat...akkor költöztünk az új házunkba.

amit nem vettem és hiányzott,az a cumi-már a kórházban jó lett volna,tejserkentő tea....meg ilyen apróságok.

nem is tudom,van e olyan amit egyáltalán nem használunk...talán a cumisüveg.bár néha azzal mérem ki a vizet a tejpéphez...

2009. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi is apránként kb 5 hónapos terhes voltam mikor elkezdtük a vásárlást.

én megbántam az angol pólyát jobb lett volna a hagyományos és az még olcsóbb is, a babakádból a legkisebbet vettük ez nagy hiba volt 4 hósan már nem fért bele a picim :) jó tanács a nagyobb méretet válasszátok amit nem bántam meg FP pihenő szék, nagyon sokat van benne a fiam és így én is tudom a dolgomat csinálni ő meg elvan egyedül születésétől használjuk szupi kis dolog és nincs kézben egész nap.

orrszívóból a porszívósat ajánlom nekünk a másik fajta nem jött be, az is felesleges volt

hirtelen ennyi jut most eszembe, remélem tudtam kicsit segíteni

üdv

2009. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. a terhességem felénél kezdtem el, és 7 hónapban lett megcsináltatva a gyerekszoba.
2009. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok: porszívós orrszívó felesleges, mert a gyógyszertárban lehet híg tengervizes oldatot kapni azzal könnyebben ki lehet pucolni a nózikát. Aztán kaptam pólyát de sosem használtuk. Eleinte az ágya is felesleges volt, mert velünk aludt, de mostmár a helyén a szobájában alszik.
2009. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!