Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyivel "kerül" többe a 2....

Mennyivel "kerül" többe a 2. baba? Mennyivel költötök többet?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnénk kistestvért 1,5 éves kislányunknak,de aggaszt ez a szar helyzet az országban.
2010. máj. 19. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés. Miénk is lány, másfél éves, és épp most határoztuk el a férjemmel, hogy nem lesz testvére.. :(((( Nem tudjuk mi lesz, még a mi munkahelyünk is inog.. Speciel az enyém tönkre is megy, mire vége a Gyesnek.. :(
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel sem költesz többet, mint az elsöre söt kb a felet költöd ra. Hiszen sem agy sem babakocsi sem ruhak nem kellenek, jatekok is vannak. viszont majd kajara többet kell szamolni de az elenyeszö es jo sokara. Tehat joval kevesebbet költesz ra. Es hiaba van meg mindened, azert a 2ik babanak is venni fogsz ezt azt, csak mert az ugy illene ra vagy olyat szeretne stb...
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem csak az első gyerekre nagy a beruházás.A fontosabb dolgok,mint autós ülés,kiságy stb már megvan..persze egy ideig kell pelenka ilyesmi,de addigra már a nagyobb szobatiszta lesz,szóval szerintem nem kerül sokkal többe.Ha mi olyan helyzetben lennénk,mind anyagilag,mind kapcsolatilag,akkor nem gondolkoznék egy percig sem.De jelenleg muszáj visszamennem dolgozni és tanulni.
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Néhány hete én is feltettem ezt a kérdést és ezeket a válaszokat kaptam, talán Neked is hasznosak lehetnek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!