Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, jó ez így,...

Mit gondoltok, jó ez így, ahogy eszik a kislányom?

Figyelt kérdés
7 hós a lányom. Reggelire szopizik+ megiszikkb 1dl tápit, tízórai gyümölcs+ tea. Ebédre főzit kap, majd fél hat körül iszik tápszert. Kilenckor alvás előtt megint szopi+ tápi. Az étkezések között 3,5 4 óra van. Nem eszik nagy adagokat, és ha hamarabb kínálom nem fogadja el. 6500gr most. Nem sovány, de szerintem ráférne egy kis husi. Mivel tudnám kicsit "hízlalni"? Vacsira is főzit adjak?
2009. jún. 23. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
IGen adj neki főzit vacsira is, csak hús nélkül. Nekünk a doki javasolta, mert híznia kellene a babámnak.
2009. jún. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A főziket sűrítsd tápszerrel, és a gyümipépet is...a tápszert is nmöveld sztem alkalmanként 1,8-2 dl-re
2009. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mehet vacsira a főzi, és husi is. Nekünk minden főzibe javasolta a husit a dokinéni.

És megpróbálhatsz 4 óra körül egy gyümit is.

2009. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A mennyiségek növelése nem rajtam múlik, egyszerűen nem eszik többet!

2009. jún. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!