Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Mit adhatok még a lányomn...

SOS! Mit adhatok még a lányomnak, hogy végre megszűnjön, csillapodjon a köhögése?

Figyelt kérdés
2 éves, és 2 hete gyógyult meg a hörghurutból, amit 2 hét után sikerült diagnosztizálni! Addig szenvedett, antibiotikumot kapott. 1 hétig jól volt, aztán elkapott valamit, most köhög, de rettenetesen! Főleg éjszaka! Nem alszunk 2 napja, adtam neki Mucoprontot, Stodalt, ezek nem segítettek, az orvos a Lándzsás útifű szirupot mondta, eddig ez sem segít!! Mennyi idő után kellene javulni?? Mi a fenét adhatok még??? Nagyon kivagyunk már mindketten!
2012. ápr. 26. 05:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kísérletezz.

Menj vissza az orvoshoz a kicsivel még ma.

2012. ápr. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sókristály ***** válasza:

Szerintem is irány a doki, de azért írnék neked néhány praktikát.

Nálunk nagyon bejött a hagymatea. Az én receptem jó ízű, szívesen isszák a gyerekek.

Leszeded néhány hagyma vörös héját, felteszed annyi időre főni, amíg a vize besötétedik, ez olyan 10 perc. Másik edényben cukrot pirítasz, azaz karamellizálsz, ha kész, ráöntöd a hagymahéj levét. Addig főzöd, amíg újra felolvad benne a karamell.

A másik tippem nem tudom mennyire adott felétek, lehet-e arra bodzalekvárt venni. Én minden évben rakok el nemesbodzából, de jó az erdei is. Kiskanalanként adom napi néhány alkalommal. Isteni az íze, és csillapítja a köhögést.

Mivel hörghurutról írtál, javaslom még, hogy szerezz be egy maszkos inhalátort. Napi 3x5 percig szoktam használni. Amíóta megvan, nem fordult súlyosabbra betegség, ha az első orrfolyásnál, köhögésnél használni kezdtük. Pedig előtte már asztmatikus tüneteket produkált a kisfiam. Fiziológiás sóoldatot, vagy Salvus vizet tudsz vele direktben a légutakba porlasztani, de pl. az Ambrobene köptetőt is bele lehet rakni, és így hatásosabb, mint szájon át. Amúgy az enyém Medel Family, most is lehet kapni a gyogyseged.hu-n, 13500Ft.

2012. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ventolin

éjszaka nyitott ablak,öltözetek be kicsit rétegesebben

2012. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisfiam is visszatérő hörghurutos,nekem a hagyma tea a legjobb módszer .és a Prospan szirup.ja és a só lámpa is egy kicsit biztos segít neki 5hónapos kora óta van sajnos és kb havonta előjön.de már kezdi kinőni remélem ,2,5 éves.
2012. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!