Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos kislányom nagyon...

3,5 hónapos kislányom nagyon sokat pukizik. Mitől lehet ez, és hogy lehetne rajta segíteni, hogy megszűnjön?

Figyelt kérdés

Szerencsére a hasfájása úgy tűnik megszűnt,elég hasfájós volt, de a szelek sokszor zavarják.

Mit tegyek,normális ez?

Az evésemre odafigyelek,nem tudom,az lehet-e mégis a baj,hogy olyat eszek,ami neki nem jó(csak szopik).

Köszi a válaszokat előre is!


2010. okt. 27. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
őt is zavarja? Mert ha nem, inkább örülj neki, hogy kijön, nem a hasát csikarja.
2010. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki! Feltéve, ha a babát nem zavarja, mint ahogy már más is írta.
2010. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok, 3 és fél hós kislányomnál az ellenkezője van. Mondd, hogy csináljátok, hogy sokat pukizik? Mit esztek, isztok? Nálunk napi 2-3 van, azt is megszenvedjük...

Én azt mondom örülj, hogy van puki, mert ha nincs, abban nem lesz köszönet. Tapasztalat:(

Jó babázást!

2010. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos és egyész nap csak pukizik!Az utolsónak üzenem,hogy adj neki espumisan cseppet és minden megoldódik!Ez a nem káros és bármeddig adható!A kérdezőnek,ha nem szenved a babád,vagyis magától kijön ,akkor semmi baj szerintem.Én nem foglalkozok vele,mert nem kínozza ,csak úgy jön magától:)))Az apja "kis fingosnak"hívja!Ha szenved,akkor Espumisan!
2010. okt. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,megnyugodtam. Azt hittem én csinálok vmit rosszul,rosszakat eszem,és attól van neki sok pukija. Mondjuk én magamat nem szoktam felfújódottnak érezni. Szoktam mondani,hogy lassan áttérek fotoszintetizálásra, mert már szinte semmit nem eszem (hüvelyesek, k-betűsök,tejtermékek,stb),bár gondolom ezzel nem vagyok egyedül,nehogy fájjon a hasa. 3 hónapos koráig sokat szenvedtünk,mostanra ez a pukizás maradt. Már nem adom neki az espumizant (a hasára az vált be), adjam neki esetleg újra?
2010. okt. 28. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szenved a pukival,akkor adjad neki megint!KORLÁTLAN ideig adható!
2010. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!