Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatok a 8.5hónapos...

Mit adhatok a 8.5hónapos babámnak, hogy megszünjön a hörgése?

Figyelt kérdés
nem köhög,de volt egy kis hőemelkedés(37.4) és eléggé hörög(a hátánál érzem).Orrát leszívom naponta legalább 1x,de nem igen jön semmi olyan cucc.Dokinénihez mindenképp elviszem hétfőn,de addig is mit adjak neki erre a hörgésre?
2009. máj. 1. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha feljebb kúszik a hőmelkedése mindenképpen vidd el az ügyeletre. Bocsi ha nem írtam konkrét választ.
2009. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindenképp megmutatnám orvosnak. Sajnos ha jobban ráhúzódik a tüdejére akkor tüdőgyulladás is lehet a ége. Sipolni nem sipol esetleg? Egyébként nekünk ilyenkor a gyerekorvos (Spiropentet),de mostanábban ventolint(sajnos hamar ráhúzódik a tüdejére a lányomnak),meg acc-t és antibiotikumot ir fel.

2009. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sípol.Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!