Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok ezzel kezdeni?

Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Babám 5 hetes és cumisüvegből eszik.A cumifej a nyelvénél,ahogy szívja,belyukad és bemegy a levegő.Mindig fordítok rajta és a szája sarkánál kienged,de mindig nem fordítgathatom neki...
2009. jún. 22. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
? Nekünk ilyet még sosem csinált! Esetleg másfajta cumifej?
2009. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

ha jol ertem a problemadat, akkor a babad bevakumolja a cumisuveget. mi nemcumizunk de kaptunk olyan nuk es avent uveget aminek a fejen van levegozo nyilas es akkor ez a problema megoldodik. a nuk olcsobb, az avent kicsit dragabb. remelem segitettem.

2009. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Igen,bevákuumolja,és nekem is az a gyanúm,hogy kisebb a cumifej...Aventesünk is van,abból ömlik még neki,megpróbálok utánanézni,melyik lenne még jó!

Szép napot nektek!

2009. jún. 22. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is előfordult, amikor nagyon rá volt csavarva a cumi az üvegre. Próbáld meg, hogy nem szorítod annyira rá, s akkor a gyűrűnél bemegy a levegő.
2009. jún. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok,köszi!
2009. jún. 22. 09:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:Kipróbáltam,tényleg az volt a baj,hogy nagyon rá lett szorítva!Kösziiiii!
2009. jún. 22. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!