Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet ezzel kezdeni, hogy...

Mit lehet ezzel kezdeni, hogy ne féljen a hótól?

Figyelt kérdés
15 hónapos Kislányom ma olyan hisztériás rohamot kapott, amikor letettem a hóba, hogy én ilyet még soha nem láttam tőle. Szabályosan rettegett, kiült a félelem az arocskájára. Addig nem nyugodott meg, amíg ölbe nem vettem, amikor meg megint próbáltam letenni már akkor üvöltött. Ez mitől lehet? Karácsony előtt még szánkóztunk is, segített havat lapátolni. Hogyan szoktassam hozzá, hogy ne üvöltsön?
2011. jan. 26. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
tegyél a kezébe egy kis havat lehet h már elfelejtette h nem is bántja,az én kisfiam ott kukucskált az ajtónál nagyon tetszett neki,bár nálunk már el is olvadt.
2011. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hóeséssel magával nem volt gondja, mondogatta is, hogy hóóó. Csak bele nem mert lépni.
2011. jan. 26. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
szegényke, hát nem tudom nem fél a víztől,nem lehet h azzal keverte össze?
2011. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!