Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a mostanság legdivatosa...

Melyek a mostanság legdivatosabb babanevek?

Figyelt kérdés
Amikre a játszótéren is felkapják a fejüket az emberek és amivel érvényesülhet majd a suliban is?
2012. ápr. 24. 18:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Első hozzászólóval értek maximálisan egyet.

Amúgy mi az hogy babanév???

Öregkorára is az lesz a neve,nincs olyan,hogy 20 évesen lecserélem egy felnőttnévre mert a régi már olyan babás....

2012. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az én kislányom Lia,nekem első hallásra megtetszett ez a név.És ami jó benne hogy ritka.
2012. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kislányom Sàra, a húga Villő lesz.
2012. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésben némi képzavar lelhető fel. Ha divatos, az pont azt jelenti, hogy egy csomóan adják ugynazt a nevet, ezért divatos. Mivel a játszón - meg a bölcsiben, oviban, rendelőben.... stb. - lesz több olyan nevű gyerek is, így pont, hogy senki nem fogja felkapni a fejét, ha meghallja.


Felénk a most divatos lánynevek (azaz amiből több is van, nemcsak 1-2): Panka, Panna, Anna, Dorka, Lili, Lilien, Emma, Villő, Hanga, Zóra, Zorka, Borka, Borbála, Fanni, Luca, Maja, Zsófia, Hédi, Zoé, Boglárka, Dóra, Liza, Mira

2012. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi is olyan nevet szerettünk volna adni a kislányunknak, hogy ritka és különleges legyen, de elsősorban, ami nekünk tetszik. Szerintem a kismama érzi, hogy mi az a név ami a pocakjában növekvő élethez illene. Nekem kislánykoromban nagyon megtetszett ez a név és amikor kiderült, hogy kislányt várunk és apának megemlítettem nem is akart már másról hallani és így esett a Kincső névre a választásunk. Elöszőr mindenkinek furcsa volt, de megszokták és nagyon illik a lányunkhoz, most is ezt választanám. A következő babánk kislány lesz akkor Őt Villőnek fogjuk hívni, ha fiú, akkor Regőnek. Nagyon megtetszettek az "ő" végződésű nevek. A lényeg szerintem, hogy tetszen nektek és, hogy passzoljon a vezetéknévhez. Az meg hogy mi lesz vele felnőtt korában...akkor mindenki Lili néni lesz és Bence bácsi, ez lesz a természetes.
2012. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Felénk divatosak (minimum 2 gyerek viseli 7 éves, iskoláskor alatt):

Emma, Emese (belőlük 9 van!!!), Csenge, Lili, Liliána, Lilien, Bejke, Lola, Míra/Mira, Zsófia, Hanga, Réka, Elizabet, Hanna, Gréta, Anna, Sára, Nóra, Panna, Kincső, Olívia/Olivia, Luca, Kata, Borbála.

Ádám, Bence (hatan vannak), Bulcsú (öten), Zalán (négyen), Kristóf, Márton, Tamás, Hunor, Ákos, Levente, Balázs.


A környező falvakból származó kispajtásokat is beleszámoltam.

2012. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jaj, és Barnabás! Középső lányom nagy szerelme az egyikük.
2012. máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!