Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a mostanság legdivatosa...

Melyek a mostanság legdivatosabb babanevek?

Figyelt kérdés
Amikre a játszótéren is felkapják a fejüket az emberek és amivel érvényesülhet majd a suliban is?
2012. ápr. 24. 18:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Van ember, aki eszerint választ nevet?

Google: leggyakoribb nevek 2011-2012, üsd be és megvan a legpontosabb válasz. Egyébként a gyerek nem a névvel, hanem a személyiségével érvényesülhet majd a suliban. De ha mégis úgy gondolod, hogy a nevével érvényesüljön, akkor ne divatnevet válassz, mert azzalcsak beolvad a tömegbe..ha az osztályában lesz 6 Anna, akkor a Te Annád nem fog kitűnni. Max akkor, ha a személyisége miatt tűnik ki. De azt meg egy Júliával, Katival vagy Emmával is megteszi.

2012. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mifelénk Bence, Ádám, Fanni, Luca, Boglárka van sok.
2012. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Amire felkapják a fejüket, az nem biztos hogy azért van, mert tetszik nekik a név.

A divatos nevek gyakoriak, sok van belőlük, nem hiszem hogy ez által tudnak majd érvényesülni a suliban...

Én valami egyszerűt, viszont nem gyakori nevet választanék.

2012. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
2. vagyok. De egyébként azt tapasztalom a környezetemben a mostanában születendő/született babáknál, hogy különlegesebb neveket próbálnak adni a szülők.
2012. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a nevet választanám, ami a legjobban tetszik. És állatira nem érdekelne, hogy divatos-e, rövid-e, sok van-e belőle, vagy épp kevés. Az én gyermekem, én választom a nevét.
2012. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
És különleges nevet tudtok? Mindenképpen olyan kell amivel kitűnhet a többiek közül.
2012. ápr. 24. 19:04
 7/27 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?
2012. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
lány
2012. ápr. 24. 19:18
 9/27 anonim ***** válasza:
Emma
2012. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

De miért nem olyan nevet választasz, amit te szeretsz?

Az Emma egyébként ma tucatnév, azzal ugyannem fog kitűnni.

Ha feltűnőt akarsz, akkor adj régi nevet, vagy átlagosat, Viktória, Mónika, Erzsébet, Katalin. Ugyanis minden ma született kislány Emma, Anna, Panna, Hanna, vagy Fekália, Euridika, Naftalinka, stb.........

2012. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!