Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hós felicitas csomiban...

A 6 hós felicitas csomiban mostanság mik vannak?

Figyelt kérdés
Csak úgy kíváncsiskodom. Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kezecske! :-)
2012. jan. 21. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan sok minden benne mint a kórháziban. Sudocrem-,vmi testápoló és neogranormon törlőkendő minta,egy bébi puding meg műanyag kanál.Szórólapok,meg egy újság.Ennyire emlékszem.2 hónapja volt.
2012. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az tényleg nem sok minden. Egyre kevesebb cucc van benne. :-( Remélem változik, nekem másfél hónap múlva lesz aktuális. Köszi a választ!
2012. jan. 22. 08:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Most nem tudom, hogy a kórházi vagy a 6 hós csomagban volt a Rossmannban beváltható Hipp kártya. Én csak később váltottam be, mert "elbújt" itthon. Abban is nagyon jó dolgok vannak! Bébiételek, kanál,teaminta, póló és újabb kupon, amit 8 hósan lehet beváltani, és abban is megint bébiételek,előke és egy újabb kupon, amit 1 évesen válthatsz be.
2012. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na a Hipp kártyáról még nem hallottam. Hol lehet kérni?
2012. jan. 22. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházi csomagban volt benne, de én most készültem beváltani de két Rossmannban sem volt 2-es csomag, amit 4 hónaptól adnak.Pedig biztos jó cuccok vannak benne....
2012. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg újra amiket a kórházban kaptál. Én is átnéztem újra és úgy akadt a kezembe a Hipp kártya. Jó cuccokat adnak. A 4 hónaposban azt hiszem tea minták, tápszer minta, kanál, üveges bébikaja, kis üveges bébi desszert meg egy póló volt.
2012. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En ma vettem at a 6 hos felicitas csomit. Az enyemben nem volt puding. Ami volt benne: sudocrem minta, milupa tejpep minta,kiskanal,neogranormon torlokendo minta,lactiv baby ,baba magazin,anyak lapja,tanacsadofuzet, krem minta,szorolapok
2012. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja meg egy furdeto minta
2012. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kezecske! :)
2012. jan. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!