Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri anyukák/kismamák, ti...

Győri anyukák/kismamák, ti hány Bencét ismertek? Mennyi idősek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Bence most az egyik leggyakrabban adott fiú név, viszont az én környezetemben nincs egy kisfiú sem akit Bencének hívnának. Férjemmel gondolkozunk rajta, hogy ezt a nevet adjuk majd a babánknak, viszont félek, hogy az oviban, iskolában sok társa lesz majd ezzel a névvel.
2012. ápr. 22. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia én Győri vagyok.

A fiamnak (Alex) van egy edzéstársa aki Bence.

Egy osztálytársa, illetve egy évfolyam társa, és egy nagyon kedves ismerős házaspárunknak is Bence a kisfia.

Nekem egyébként tetszik, de én a ritkább neveket szeretem.

2012. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név, és ha tetszik nektek, ne foglalkozzatok vele, hogy mások gyerkőcét is így hívják. Mi a belvárosban lakunk, ide jár bölcsibe a fiam, őt Máténak hívják:). Játszótéren találkoztunk már másik Mátéval(Bencét nem ismerünk).A bölcsiben sincs se Máté, se Bence még a szomszéd csoportban se. Viszont van 3 Andris, 2 Balázs és 2 Áron, persze ez lehet véletlen.
2012. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csanaki vagyok, Bencét 3-at ismerek, egyet az ovis csoportunkban, egy már 18éves, és még egyet az oviban másik csoportban. Szerintem most nem is annyira gyakori, valahogy leszoktak róla, pár éve még sok volt belőle, talán pont ezért nem adják most mert tucatnévnek gondolják.
2012. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem a végén nem fogunk foglalkozni a gyakorisággal.

Nekem is tetszenek a ritkább nevek is, de a vezetéknév nagyon ritka, emiatt szeretnék egyszerűbb nevet adni neki. Még azért van időnk gondolkozni rajta :)


Én is sok Áront ismerek, és ami szerintem még gyakori a környéken, az a Botond.


Ha jár még erre valaki, akkor örülök a további válaszoknak is :)

2012. ápr. 22. 21:51
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm neked is a választ. Ez az oldal a leggyakoribb utónévnek hozza 2011-ben a Bence nevet:


[link]


Persze ez a statisztika mennyire fedi a valóságot. Bízom benne, hogy lecsengőben van a Bence név mostanában.

2012. ápr. 22. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!