Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szegedi Kismamák! Tarján...

Szegedi Kismamák! Tarján városrészben ismertek jó gyermekorvost?

Figyelt kérdés
Melyik a jó? Debreceni utcai( Dr. Oszláts, Dr.Hegedűs),Lugas u.(Dr. Marik A.), Csongrádi sgt. (Dr. Kovács, Dr. Tuksa)
2009. nov. 30. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ortutay u.-ban Dr. Csereklyei Erzsébet

Kedves, szereti a gyerekeket, meghallgat ha telefonon kérek tanácsot és eddig mindig bejött amiket mondott. A védőnőmet nem is szoktam kérdezni, mert az... Mindig a dokinénit kérdezem és segít!

2009. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Az Ortutay u. sincs messze tőlünk, igazából gyermekszerető kedves doktornénit szeretnénk, aki nem kukacoskodik mindenen és van türelme a kezdő kismamákhoz, mert sok negatív tapasztalatot hallottam sajnos ezen a téren. Jan. 24-re vagyok kiírva. Szerinted mikor keressem meg, ha mellette döntünk? Elméletileg 3-4 héttel a szülés időpontja előtt mondta a védőnő, de az pont Karácsony.
2009. dec. 1. 07:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Küldj privát e-mailt és elküldöm a tel.számát.

Nekünk se a körzeti dokink, úgy ajánlották. De maximálisan elégedett vagyok vele. Nekem is az első babám, és néha vannak fura kérdéseim. :) A védőnőnket nemigen szeretem, ezért minden kis bajjal a dokinénit zaklatom, néha még telefonon is.

Felhívod, és ő ad időpontot. Valószínűleg tanácsadáskor, nehogy elkapj valamit! Legalábbis nálunk így csinálta! :)

2009. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!