Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lehetőségeket ismertek...

Milyen lehetőségeket ismertek az oltási szövődmények megelőzésére a homeopátián kívül?

Figyelt kérdés
Az nem lehet, hogy csak a homeopátia foglalkozik ezzel a kérdéssel.....

2012. ápr. 21. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
A homeopátia lehet, hogy foglalkozik ezzel, de attól még nem ér semmit. A másik, ami segit, ha ráolvasást tartasz, vagy imádkozol...
2012. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Én is csak a homeopátiáról hallottam eddig, használtuk is, de nálunk nem vált be. sajnos :(

Szerintem ez a dolog két esélye, vagy beoltatod a gyereked, mert azt gondolod az a jó, és ha később kijön bármi betegség nem fogod az oltás számlájára írni. Ebben él nagyon sok ember, mert ezt hitetik el velük, így nekik nyílván nincs szükségük oltási szövődményt megelőző információra.

a másik lehetőség, h megpróbálod, vagy meg is úszod az oltásokat, mert azt gondolod az a jó, így nem fogsz semmilyen betegséget az oltás számlájára írni, de így nem is kell foglalkoznod a szövődményekkel.

Valamelyik tábor mellett döntened kell. Sajnos!


Gyógyszerek azért nincsennek a szövődmények megelőzésére, mert ténylegesen oltási károsodott nagyon ritkán fordul elő, és az a kis hiba benne van a pakliban, az elfogadható. És csak remélni tudod, hogy nem veletek fordul el.

De tényleg nagyon ritkák a szövődmények, vagy ki tudja.

Kevés a kontrolcsoport, kevés az efféle vizsgálat.

Szerintem ezzel majd csak a jövőben fognak foglalkozni.

Addig bízz a homeopátiában. :)

2012. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy vannak lehetőségek, csak a többség nem ismeri, én sem. Nem hókuszpókuszra gondolok.

Rossz példa ugyan, de pl. az őserdőkben az indiánok sem feltétlenül betegszenek meg a kígyóméregtől, stb.

A homeopátia szerintem 2 úton próbál megelőzni. Bizonyos immunrendszert erősítő szerekkel már előtte, ezek egyébként akár oltástól függetlenül, másrészt úgynevezett nozódákkal, melyeket a konkrét oltások anyagából készítenek nagy higítással, hogy előre felkészítsék a szervezetet. Ez utóbbit azonban nem mindenki ajánlja.

Gondoltam esetleg vitaminkúrára, vagy babajógára, ilyesmi.

Azért írtam ki a kérdést, hátha erre jár valaki, aki tud más megoldásokat. Én nem vagyok oltásellenes, de szeretném kiküszöbölni a nem várt szövődményeket, ha van rá lehetőség. Az hogy valami ritkán következik be, számomra nem megnyugtató. Biztos, hogy van megoldás még ezekre az új dolgokra is, és kár hogy esetleg nem tudunk róla.

2012. ápr. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!