Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi kismamák, hozzáértő,...

Pécsi kismamák, hozzáértő, kedves, alapos szülészorvost keresek a Klinikán való szüléshez, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
dr Hartmann Tamást ajánlom. Pécs Megyei Kórház.
2009. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dr. Kerecsényi Péter
2009. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor fogsz szülni?

Csak azért kérdem, mert össze fogják vonni a 2 intézményt, így ha most még a Megyeiben van a doki , lehet hogy akkor is már a Klinikán szülnél. :)

2009. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Novemberben fogok szülni, de még nincs dokim, mert eddig nem Pécsett terveztem a szülést, de ez most változott, köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 11. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kérdeztem, hogy mikor fog születni a kisbabád?

Hát a novemberben nem vagyok biztos, én januárban szülök addigra 100% hogy összevonják a szülészeteket. (Talán próbálj valahogy utána érdeklődni.)

Én 2 orvost tudnék neked ajánlani: Dr. Szörényi András - ő az uránvárosi SZTK-ban rendel, a Klinikán szokott ügyelni - ott vezet le szüléseket. Nincs magánrendelése (tehát az állami rendelésére járhatsz), viszont szülésnél 50.000ft-ot kér. :( Én nála szültem a kisfiamat, a terhesgondozás alatt végig nagyon kedves volt, a szülésnél már nem annyira... Én úgy éreztem nagyon türelmetlen... Szülés utáni napokban ismét nagyon kedves volt, minden nap bejött hozzám.

Ennek ellenére most nem hozzá járok, hanem Dr. Borsay Péterhez. Ő a Megyeiben ultrahangos orvos, magánrendelése a Rákóczi úton van, alkalmanként 5000ft. Bár még csak párszor voltam nála, nagyon meg vagyok vele elégedve, szimpatikus kedves doki!

Remélem sikerül választanod valakit, boldog babavárást kívánok neked!!! :)

2009. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!