Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Nem esik túl...

Mit csináljak? Nem esik túl sokat?

Figyelt kérdés
Fiam 6hósés 3 napos volt mikor felült önnálóan, és rá 3 napra elkezdte magát felhúni a "nagyágyon" majd a kiságya rácsain. Ezzel nincs is baj mert teljesen önnálóan csinálja, hozzáteszem 72es ruhát hord, és 10kiló körül van (szóval az ereje megvan hozzá) viszon iszonyat nagyokat tud esni, csak úgy koppan a feje a parkettán (attól félek, hogy agyrázkódása lesz). Ha egy pillanatra elfordulok, már a sírásra nézek vissza. :( Hamar megvígasztalható. De ennek ez a menete??? Tényleg ilyen sokat "kell" esniük?? Vagy én vagyok rossz anya, hogy nem minden pillanatban tudom elkapni??
2009. jún. 20. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálsz rosszul, ez ezzel jár:-)Nem lesz ettől semmi baja, ne félj:-)
2009. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs, felhúzni
2009. jún. 20. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
azért a fejére vigyázzatok.
2009. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!