Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz ha egy...

Mit szóltok ahhoz ha egy anyuka benevezi a kisbabáját egy babaszépségversenybe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Második válaszoló: én a fiamat tübbször is beneveztem,nem azért,hogy nyerjen,hanem csak élményböl és most 6 évesen szivesen nézegeti azokat az ujságokat amiket eltedtem neki emlékben. Majd a lányomat is benevezem,már csak emlékben is és azt is elteszem.A fiam olyanon is volt,hogy (babák)nem volt verseny,senki nem kapott semmit.
2009. jún. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi de kinek van ennyire ellenére a dolog,hogy igy pontoz.

Ragd ki te is a fotokat vagy mitöl félsz?

2009. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenkinek szíve joga annak is aki benevezi és annak is aki nem.Én mondjuk nem nevezném, annak ellenére hogy mások által szép babának mondott baba a kislányom, de kinek a pap kinek a papné.12 hetes anyuka
2009. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az Univeres bébiételnek is van szépségversenye, ott zsűri dönt. Nem pedig az, hogy kinek mennyi ismerőse van. Egy fotótól még nem lett egy kisbabának sem baja. Én is neveztem az enyémet, ha szép, ha nem. Nekem az!

Másfajta szépségversenyre, ahol koravénné teszik a kisgyerekeket én sem vinném.

2009. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Picibaba.hu-n és a Babavilágon is van szépségverseny.
2009. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam már rá, de tényleg azon múlik főleg, hogy kinek mennyi ismerőse van, aki szavaz. Nekem meg megmondom őszintén nincs kedvem könyörögni az ismerőseimnek, hogy szavazzanak (van olyan ismerősöm, aki ezt csinálja).

Azokat a babaszépségversenyeket pártolom, ahol zsűri dönt.

2009. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is fent van a nőiportál babaszépségversenyen,de ami ott zajlik az nagyon gáz.

Csak én szavaztam a fiamra,de büszkevagyok rá,hogy az enyém is olyan szép mint a többi baba.

2009. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!