Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ahhoz ha egy...

Mit szóltok ahhoz ha egy anyuka benevezi a kisbabáját egy babaszépségversenybe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Miért ne ? Abból nincs semmi baj :)
2009. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Hol van az? Én is benevezném. Inkább őket mint magam.
2009. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy sok sikert :)
2009. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Egyetértek az előző válaszolóval. Miért ne tehetné meg? Mindenkinek a saját kisbabája a legszebb!
2009. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Én csak nevetni szoktam rajta. Múltkor is egy közösségi oldalon egyik anyuka ismerősöm kérte, hogy szavazzunk fiára xy oldalon. Kíváncsiságból odamentem, és láttam, hogy több, mint 900 gyermek volt egy versenyben. Mit gondol, hogy végig fogja nézni bárki is, és választ. Ez mind attól függ, hogy kinek mennyi ismerőse van, mennyi embert kér meg, hogy szavazzon a gyerekére. Lehet, hogy csúnyácska fog nyerni.

Meg az is vicces, mikor (mondjuk ki őszintén van csúnya baba) kis csunyit beneveznek.

Amúgy pedig mindenkinek a saját gyermeke a legszebb. Én kislányomra is rengetegen mondják, hogy gyönyörű, formás, de még sem csinálok hülyét magamból.

Mondtam is férjemnek, ha véletlen eszembe jutna benevezni, előtte üssön le.

Szóval elég mókás dolog.

2009. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
A legelső válaszolóval :) Tényleg... hol lehet benevezni????
2009. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Már beneveztem, ma vége is lesz! Bár nyerni nem fogunk, sőt, de azért én beneveztem!:)
2009. jún. 20. 14:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Én a nőiportál.hu-n neveztem be.
2009. jún. 20. 14:35
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Sziasztok!

A kérdésre válaszolok: én semmilyen közösségi oldalra nem tennék fel képet a gyerekeimről. Lehet lepontozni- ez a véleményem. manapság hála ezeknek az oldalaknak, ahol minden adatodat elkérik, annyira nyomon követhetőek az emberek...bárki megtudhat rólad bármit.

Mellesleg valóban többszáz babát neveznek be, ráadásul több ilyen verseny is van- senki nem fog napokat azzal tölteni, h az összes képet végignézze. Az győz, aki a legtöbb embert szavazásra bírta.

2009. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a picik olyan kis édesek. Bár én nem tudnék választani közülük,mert szinte mind aranyos valamiért:))Én mindet díjaznám,ha rajtam múlna. Jól tetted,hogy beneveztél.Sok sikert!
2009. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!