Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » öt és fél hónapos lányom...

öt és fél hónapos lányom miért alszik rosszul?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jó alvó volt, sokszor és hosszúakat aludt nappal, és éjjel kétszer ébredt cicizni. De egy-két hete éjjel szinte másfél óránként felébred, nyöszörög, és nagyon nehezen alszik vissza. Nappal is csak fél órát tud aludni egyszerre, és látszik, hogy nem megy neki már a mély alvás. Mi lehet az oka?
2009. jún. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogzás?Nem lehet hogy ez zavarja?Változtattál valamit a napirendjén?Némelyik baba olyan érzékeny,hogy a legkisebb változást is nehezen viseli.Az enyém is ilyen :(
2009. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 4 hós kora óta így alszik. Most 8 hós de még nem fejtettem meg hogy miért ébred minden éjjel kb 10X. Csak remélni tudom hogy most mér lassan elmúlik ez az időszak mert nagyon kivagyok.

2009. jún. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fogacskája, de az is lehet hogy egyszerűen túl meleg van. Miben altatod? Az én lányom ugyan kicsit idősebb, 10 hós, de neki nagyon melege van. Nyitott ablaknál alszunk, body és pamutpizsama van rajta, a takart nem tűri. Amíg folyton takargattam, ő se aludt jól. Amióta nyitva az ablak és nincs rajta takaró (hajnal felé szoktam betakarni egy vékony pléddel, amikor a leghűvösebb van) azóta jobban alszik.
2009. jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!