Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "nyár van, éget a nap. "ilyenk...

"nyár van, éget a nap. "ilyenkor is ragaszkodtok az esti 6-7-8órási fürdéshez? Aztán 8-9-10-kor alvás?

Figyelt kérdés
Kánikula van,ilyenkor este 6 körül lesz az idő kellemes,olyankor esik jól a séta,a levegőzés,de akkor meg már lassan fürdés,szóval csak 1óra,az semmi:(Tudom a rendszeresség nagyon fontos,és hogy kb ugyanakkor történjenek a mindennapi elfoglaltságok,de mégis...Ti hogy csináljátok?Mikor még nem volt babánk párommal minden este kiültünk a kertbe v.a teraszra,nagyon kellemes volt.
2009. jún. 18. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mi 7kor fürdünk, ugyanúgy mint eddig, nem is bírná tovább, egyből alszik fürcsi után, csak be kell rakni az ágyba. 1 éves
2009. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi szintén 7-kor fürdünk és fél nyolckor már alszik.Nem szeretnék változtatni rajta több okból sem. Először is azért mert engem is így nevletek. Amikor köpött a maci nekünk ágyban volt a helyünk. Második ok, hogy az éjfél előtti alvás minősége sokkal jobb mint az éjfél utáni alvásnak. Harmad sorban pedig azért mert nekem fél hét körül ébred mindig a gyerek és ez egy jó időpont mert ha bölcsibe fog járni akkor is ekkor kellesz kelni. És nem kellesz majd akkor szoktatni, a korrábbi ébredéshez, hanem természetes úton akkor fog kellni.Negyedsorban meg idegrohamot kapok azoktól a szülőktől akik még este 10 kor lent randalíroznak a házunk előtt a kicsi gyerekkel. Nem lényeg, hogy más már aludna é csak az ő nyígó gyereküket hallgatja a bérház.Nem szeretném ezek táborát erősíteni.De a ti helyzetek más mert gondom ti családi házban laktok.
2009. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!