Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan betöltjük a 4 hónapot,...

Lassan betöltjük a 4 hónapot, mikortól kezdjem el a hozzátáplálást? Eddig csak szoizott a babám.

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hós koráig várj sztem :)
2009. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi épp ma vagyunk 4 hónaposak,babóm szopik,szépen fejlődik,elég a tejem,de a dokink már javasolta,hogy kezdjük el a tejpépet uzsira.2.napja kapja és úgy látom bejön neki:)
2009. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én dokim azt mondta,hogy amég van elég tejem addig nem kell mást adjak neki,de az anyósom álandóan azt hajtogatja hogy az almát már kínálgassam neki.
2009. jún. 18. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is ma vagyunk 4 hósak!!! :))

Én az 5. hónaptól akarok majd kóstolgatni vele bár már elég keveset hízogat de a dokinéni szerint ez ilyenkor már belefér.

2009. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kostoltatas 1 dolog a kajalas mas.Szerintem nyugodtan megnyalathatod vele az almat,eleg 1 pici es csak 1x ...Mi 6 es fel hosak vagynk,az en babam mar 3 honaposan nyalt az ujjomrol fincsi krumpli puret,meg hasonlokat es most is eszik mindent amivel kinalom,sot nem lehet elotte enni semmit mert ha eszreveszi a mi kajankat is meg ell kostoltatni vele.

probabol mgeri h lasd a babod mit szol az uj izekhez.Eleg ha te is az ujjaddal kinalod az almabol...

2009. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

szia

mi is négy hónaposan kezdtük el a kostolgatást.

szerintem nyugodtan elkezdheted, úgyis sokáig fog tartani mire egy szopizást ki tudsz váltani, és itt nem is az a lényeg hanem hogy szokja az új ízeket. ártani nem ártasz vele.

mi most vagyunk hat hónaposak és még mindig szopizik reggel és este, és valamikor ebéd után is.

2009. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Az en anyosom is ezt hajtogatta, de en nem hallgattam ra. A szivem valahogy azt sugta, h az meg korai. Kivartam az 5. honapot. Persze a babam nem igy gondolta, mert nem akart elfogadni semmit. Igy tartottam egy kis szunetet. Ahogy letelt a 6. honap, mintha kicsereltek volna, nagyon nyitott lett mindenre. Azota is szepen eszik, egyaltalan nem valogat. Te ismered a babadat, latni fogod a reakcioit. Eszre fogod venni, ha erdeklodik az eves irant. Az enyem allandoan leste, h en mit eszek. Persze onnan meg eltelt egy kis ido, mire el is fogadta. Ez egy folyamat naluk. Ha nem erdeklodik az eves irant, ne probalkozz nala, mert meg nem erett ra.
2009. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Szerintem próbálgasd kóstolgatást! Mi sajnos nem tettük, így kínlódunk most, hogy elmúlt 5 hónapos, s semmi sem kell neki. Pedig már nem elég tartalmas neki az anyatej, 5 hónaposan több mint 8,5 kg. Már 2-3 hete újra szopik éjszaka is, pedig idáig már 2 hónapon keresztül soha nem ébredt éjszaka enni. Így most kínlódunk, mert semmit nem akar elfogadni, csak szopni akar.

Bánom, hogy nem kezdtem előbb, mert a nagyoknál ilyen probléma nem volt, igaz akkor az volt a divat, hogy már 3 hónaposan hozzátápláltunk. Nem lett semmi bajuk, a legnagyobb már 17 éves.

Hát szerintem nem mindig a legújabb "divat" a jó.

2009. jún. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!