Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenre allergiás a babám?...

Mindenre allergiás a babám? Ez az egyáltalán?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a hozzátáplálást 6 hós babámnál.Kóstólt almát,banánt,körtét,sárgarépát,barackot,krumplit(persze külön napokon),és répát,krumlit,baracckot kivéve mindentől piros pöttyök jönnek ki a fején!A külső szemzugánál nagyobb foltban,a homlokán pedig apró pici pöttyök!Volt valaki hasonló helyzetben?Mitől lehet?
2009. jún. 18. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi csak ideges vagyok,szóvala baracktól is jöttek ki rajta,meg paradicsomtól is!

Banántól,rápától,krumlitól nem!

2009. jún. 18. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne adj neki amire allergiás. nekünk is az volt öszibaracktól 6-7 hósan, most 9 hósan már nem.
2009. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,és ahogy eszi,szinte azonnal kezdenek megjelenni rajta,majd ha végzett(pár kanálról van szó)5-10percen belül elmúlik!Hívtam a dokit,azt mondta ilyet nem látott még,hogy ennyi félétől,majd lejön megnézni valamikor,de addig hátha tud itt valaki segíteni!köszi
2009. jún. 18. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Üveeges vagy házi/bolti/piaci kajákkal próbálkozol?


Majd írj, hogy mit mondott a doki.

Nálunk nem kaja volt a pöttyök, foltok oka. Pedig a gyerekdoki allergiára fogta. A végén már calcimuscot kapott, mondván ha allergia, attól elmúlik. nem múlott, elvittük bőrgyógyhoz.

2009. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Vegyesen!pl alma házi,barack bolti,paradicsom bébiétel...

Majd megírom,lehet,hogy csak jövőhéten jön ki,remélem minnél hamarabb,majd megírom mi volt,de nálunk rögtön kaja közben jön ki,ha abbahadjuk 15perc és nyoma sincs,nem értem,mi lehet,az "öregek" azt mondják itt,hogy csak az új ízek,vagy még nem érett rá,pedig 6.5hós már!

2009. jún. 18. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányomnál is ugyanez volt. Nálunk az almás dolgoknál jelentkezett elsősorban. Nem vittem sehova, egy idő után teljesen megszűntek ezek a tünetek. Kb. 1 hónap volt asszem...
2009. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!