Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szőreltávolítás lézerrel -...

Szőreltávolítás lézerrel - javasolt több mindenre allergiás tüneteknél? És mennyi idő után nő vissza? Gyantához, epiláláshoz képest mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Krémekre allergiás reakció, az érzékeny bőrűeknek ajánlottakra is.

Térd alatt tudom epilálni, de efölött ott is viszket, vakarom, és gyakran bevérzik már epiláláskor, mivel erősebb a szőrzet. (Sokáig nem jutottam el, mert kibírhatatlanul fáj, csak kisebb, kb. 5-10 négyzet cm-es helyeken e reakció.)

Gyantától éjszaka (akaratlanul) kivakartam, a vége az lett, hogy a sebek elgennyesedtek, az ügyeleten kötöttem ki, tehát valószínűleg gyantaallergia. Pedig a legfinomabb, legmodernebb spec. gyantával csinálta.

Sopronban 10000 Ft-ért láttam bikinivonalon lézerrel szőreltávolítás, és kb. ennyiért a combon is, ez annyira nem húzós.


2010. jún. 4. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

anyukámnak csináltak ilyet, de ugyanúgy nőtt neki a szőr.. talán egy picit ritkább lett..

de sztem csak a bőrgyógyász volt béna:)

úgyhogy jó lenne ha valakit találnál akinek ott csinálták, és megérdeklődni h jól dolgozott-e..

ha nem vált ki ezis valamilyen tünetet mint a gyanta, akkor szerintem meglehet próbálni:) szinte nincsis ára:P

2010. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Megkérdeznéd tőle, hogy mennyi idő múlva nőtt vissza, és mennyire volt fájdalmas epiláláshoz vagy gyantához képest?
2010. jún. 9. 21:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha pl. egy év, vagy csak fél, már akkor is megéri.

(Persze, ha nincs allergiás reakció...)

2010. jún. 9. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!