Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Szorongásra, félelemérzet...

SOS! Szorongásra, félelemérzetre tudnátok valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos múlt.Élete első napjától tudatosan szokattam az egyedül alvásra és 1-2 óra egyedül játszásra,ő a 2.gyermekem és a háztartás vezetése,a nagylány iskolai munkája miatt vezettem ezt be.Sose ellenkezett miatta elaludt és el is játszott csendesen.Három napja viszont nem hajlandó csak velem aludni,ami engem nem zavarna,mert valóban alszik nem szórakozik,de sajnos nappal sem tudom betenni a kiságyába.Látni sem akarja.Ezért úgy gondolom,hogy nem a sötét váltja ki nála a félelmet.Persze tudom,hogy a babák életében vannak ilyen "korszakok",de ha tudnátok valami jó módszert,hogy visszaédesgessem a kiságyába...Valóban fontos lenne valami jó tanács,mert 2 szobát kivéve a lakás többi része felújítás alatt áll és nem jöhet ki velem p.l.: a konyhába,mert az most veszélyes lenne,de én sem ülhetek egész nap bent vele.
2012. ápr. 10. 09:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
15 hónaposan kezdődik a 2. szeparációs szorongás!
2012. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!