Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utalhat ez szorongásra vagy...

Utalhat ez szorongásra vagy bármi másra 20 hónaposomnál?

Figyelt kérdés

Kisfiam mostanában egyfolytában ölelget és mondja hogy szeret. Játék közben legalább 15-20 percenként hozzám fut. Altatáskor a kezemet fogja, puszilgatja, hozzábújik és legalább 3-4x elmondja percenként hogy szeret.

Eleinte nem gondoltam semmi rosszra, de most már kezdek aggódni. Lehet, hogy valami baj van? Amúgy egy mosolygós, huncut, vidám kisfickó.


2010. jún. 2. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi!!! A választ nem tudom, de érdekelne mert az én fiam 22 hós, és dettó ugyanez. Egyszer csak gondol egyet játék közben, odajön megölel, belém bújik, tovább megy. Altatásnál egyenest belém olvad.
2010. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem látott esetleg valami ilyen jelenetet a tévében, ami tetszett neki? Természetesen nem szerelmes filmre gondolok, hanem csak valami érzelgősebb rajzfilmre. A gyerekek ebben a korban szinte mindent leutánoznak, aztán a végtelenségig ismételgetnek. A másfél éves lányomat sem tudtam elképzelni, hogy mi a fenéért jár előre dőlve, a kezével a derekán, már minden szörnyűségre gondoltam, amíg meg nem láttam anyósomat ugyanígy járni.:)
2010. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya az anyjának nyelves puszit adott egy film után XD, tuti,hogy valami olyan filmet látott:)Ne aggódj:)
2010. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom látott-e ölelkezős jelenetet, nem sokat tévézünk. Fényképet viszont látott, ahol anya és apa átöleli egymást, arra akkor mondta hogy "nyanya sze". De ez már régebben volt.
2010. jún. 2. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
de jo neked!!! az enyemnel unnepelek kapok egy puszit:-)
2010. jún. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányom ugyanezt csinálja, amióta apa külföldön dolgozik.

Én arra gondolok,hogy ez hiány pótlás.Hiszen hetekig nem látja, csak képen, de hát az nem ugyanaz.Nálatok ugyan annyit van otthon mindkét szülő,mint ahogy megszokta?

2,5 éves kiscsaj anyukája.

2010. jún. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem gond, az én 20 hónapos babám is csinálja:)

odajön, megsimogat, puszilgat, sokszor azt veszem észre, hogy lehasal a földre és megpuszilja a lábamat:))))

ugyanezt az apukájával is:)

2010. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Apa is sokat van itthon. Lehet, hogy rákérdezek a védőnőnél. Hülyének nézne?
2010. jún. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!