Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is előfordul, hogy a...

Másnál is előfordul, hogy a babája szívesebben alszik el az apukájával mint anyucival?

Figyelt kérdés

Én vagyok otthon a 8 hónapos kislányommal. Mégis este mindig inkább apucihoz fordul oda ,és inkább úgy alszik el.

Lehet azért mert őt nem látja egész nap és este örül neki, vagy jobban szereti őt? Néha egy kicsit féltékeny vagyok. Nagy baj ez?


2009. jún. 17. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen jó a kapcsolatuk.:) Nálunk nincs közös alvás. Babóca a sajátjában durmol. :)
2009. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi még csak 2 hónaposak vagyunk,de az érzés ismerős.Az apukája hasán remekül tud aludni órákon keresztül.Néha úgy érzem magam mint egy tejcsárda.Azért az is igaz,hogy megnyugtatni csak én tudom .
2009. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

17.22.

Aztán gyorsan emlékeztetem magam,hogy apa és lánya között mindig valami különleges kapcsolat lesz.Ez azért boldogság :))

2009. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eleinte nálunk is így volt, de mostmár mindkettőnkkel szívesen alszik, de már csak napközben. Viszont fájó szívvel de 2 napja már nem alszik velünk éjjel a pici (2 hó). Ezek szerint ti együtt alszotok vele. Figyu én a helyedben a helyére szoktatnám, mert minél később kezded el annál nehezebb lesz. Házasélet is van a világon.., meg sokkal egészségesebb így. Ne legyél féltékeny szerintem, biztos hogy mindkettőtöket egyformán szeret.
2009. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő nagyon sokszor a kiságyában alszik, főleg 6 hónapos kora óta amióta már nem szopizik. Csak néha alszik velünk. Vagy van olyan,hogy ott alszik el ,de aztán át tesszük a kiságyába. A kiságyban alvással nincs gond.
2009. jún. 17. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
7 honapos a babam es nalunk ugyanigy van. Csak o meg szopizik. Nalam szopizik, aztan odafordul azapjahoz, mint aki jol vegezte dolgat. Pedig o fiu.
2009. jún. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam már nagyobb (másfél éves) de nem alszik mostmár egyikünkkel se, mi is jól beszoktattuk a saját ágyába, ami egyrészről jó, másrészt meg annyira megszerette hogy már sehol máshol-máshogy nem alszik el és az új kiságyát se fogadja el pedig ez már kicsi neki:)


Viszont mikor pici csecsemő volt CSAK a férjemmel aludt jókat a kanapén. Tőlem csak a cicit akarta volna folyton.

Megnyugtatni is az apja tudta csak picinek, nálam rengeteget sírt...

Nekem azt mondták azért van ez mert rajtam mindig érzi a tej szagot és enni akar egyvégtében illetve érzi rajtam a feszültséget mikor meg akarom nyugtatni de nem megy és ilyenkor ha vmi nyugisabb tök más ember átveszi, ott megnyugszik.

És ez mondjuk tényleg így volt, hogy már sokszor én is sírtam hogy nem tudok rájönni mi baja, ő meg csak üvölt vörösödésig...

2009. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!