Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a babám. Július...

3 hetes a babám. Július közepén lemennénk a velencei tóhoz egy kicsit nyaralgatni. Persze vízbe nem vinném be. Mit gondoltok, lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom akkor ugy 7 hetes lesz a babád.Én azt mondom hogy ha meg tudjátok oldani akkor várjátok meg a 2 hónapos oltást és utánna menjetek.Na meg a gyerekorvossal azért beszélnék előtte hogy ajánlja e vagy sem hiszen ő ismeri a babád adottságait és egészségi állapotát.Érezzétek jól magatokat!
2009. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én nem mennék, 2 hósan a babám mellett még nem igazán lehetett volna nyaralni, egész nap etetés tisztábatevés altatás zajlott, kint a nagy melegben nem lehet sokat lenni, ott is a lakásban ülnétek.

Most hogy 3 hós már kezd napirend kialakulni, végigalussza az éjszakát, de így sem tervezem hogy mennénk valahová nyaralni, mert annyira mindeggy legalább is nekem hogy itthon vagy más lakásban vagyok vele.

Te ismered a babád hogy milyenek a napjaitok, ha úgy érzed ellesztek, akkor semmi gond nem lesz.

2009. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet csak nem biztos, hogy érdemes. Mi sem megyünk még az idén. Most 4 hós.
2009. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!