Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féltek attól, hogy milyen...

Féltek attól, hogy milyen lesz a világ mire a gyerekeink felnőnek?

Figyelt kérdés
Szinte napról napra rosszabb az élet, nehezebb megélni, kb. fél éve még a hónap végén se voltam kifogyva, most már számolom vissza a napokat, hogy mikor lesz fizu. Ha ez így folytatódik mi lesz a gyerekeinkkel? Így taníttassuk, amikor örülünk, h van mit enni? Vegyük meg a leghiper-szuperebb telefont, h ne nézzenek ki, meg hasonlók. Abba reménykedek, h ennél rosszabb már nem nagyon lehet, már csak jobb lehet az élet.
2009. jún. 17. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én ebbe nem gondolok bele, szerintem ha minden nap ezen rágódnék begőzölnék....

Úgyis lesz valahogy,nem tudhatod pl: hogy jövőre nem e kapsz egy jó/jobb állást.Én igy állok hozzá, sőt nekem már kilátásban van egy és bizom benne hogy össze is jön:)

2009. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
en a szocializmus kemeny eveiben szulettem, tejet es kenyeret is csak jegyre adtak, szerintem akkor volt rossz, es nem most. hogy ennel rosszabb mar nem lehet? eleg naiv kijelentes, mar meg se haragudj, de szerintem ma azert mindenki meg tudja venni a napi betevojet es oltasokat, gyogyszereket...a tehnikai fejlodes nem csak a mobiltelefont es egyeb "luxuskategoriaju" termekeket jelent hanem szivatultetest tesz lehetove gyerekeken es meg sorolhatnam. szoval, en nem felek a gyerekeim jovojetol es nem is latom olyan sanyarunak a mai helyzetet sem
2009. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
milyen felesleges kerdes...
2009. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Nah..majd gazdagék megirják neked,hogy akkor miért válaltál gyereket!!!

Mi is sz@rul élünk,és remélem,hogy mire a pici nagyobb lesz már jobb lesz a helyzetünk!igyis vállalunk még egy babát,nem érdekel ha éppen nem fizetek be valamit... akarok egy kis tesó,és inkább rá költöm..

Mondjuk én nagyon bizakodva nézek a jövöbe,remélem mindent amire Tényleg szükségük lesz azt megkaphatják!

2009. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

én is nagyon aggódom a lányom jövője miatt, főleg amikor már nem leszek mellette, de ennek semmi köze a jelenlegi 'gazdasági válsághoz', inkább a szén-olaj készletek kifogyásához, a környezetszennyezéshez, az emberek elmagányosodásához (mert személytelen világban élünk), a mentális betegségek terjedéséhez....

néha nem ártana nagyobb léptékben gondolkodni, persze ha nem tesszük, akkor sokkal nyugodtabbak tudunk maradni

2009. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk én annyi gyereket vállalnék amennyit biztonságban fel tudok nevelni.Úgy hogy nincsenek adósságaim.Nyilván mindenki tisztában van a saját lehetőségeivel és korlátaival.
2009. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
16:12es miért lett lepontozva? mert igaza van?
2009. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

nagyanyáink is keseregtek amikor 5 évig háború volt se lakás se kaja. nekünk az jut ez az légzésfigyelő hitel mindenre de az ember ilyen sose elég ami van mindig több kell. ha afrikában élnél még ennyid se lenne.

amugy hülye kérdés mi is felnőttünk ők is fel fognak.

2009. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Jesszus, ha mindenki ezen stresszelne senki nem szülne gyereket. Ne hari, de ha ennyire pesszimista vagy, meg borulátó akkor minek szültél gyereket? Szerintem eddig is megoldottad a problémákat, ezután is meg fogod. De kár ezen filózni ebbe bele lehet kattanni. Az élet értelme a gyerek, és ez a legfontosabb. Én sem vagyok milliomos, nem járok Lexussal, nincs Yachtom... átlagember vagyok aki jelenleg itthon van a babájával, állambácsi vmi alamizsnát fizet, de nem siránkozom. Egészségesek vagyunk, van hol laknom, van egy tündéri babám, és csak ez számít!!!
2009. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
17:40, nem állambácsi fizeti az alamizsnát, hanem azért a pénzért te keményen megdolgoztál, csak levonták TB címszó alatt. töredékét kapod annak vissza ilyenkor.
2009. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!