Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 11 és fél hós és...

Az baj, ha 11 és fél hós és még nem jár? Feláll már kapaszkodva+négykézlábozik, oldalra 1 lépést tesz. Mások már járnak

Figyelt kérdés
36. hétre született,a gyerekdoki azt mondta,hogy nem számít.
2009. jún. 17. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én babám is 11.5 hónapos. Ő kicsit több, mint egy hónapja bútorokba kapaszkodva közlekedik, és persze mászik. Tehát ő sem jár magától. És én nagyon büszke vagyok rá, mert szerintem nagyon ügyes. Én a magam részéről nem hasonlítgatok más gyerekéhez, mert szerintem az hülyeség. Figyeld a saját babád, és szeresd őt nagyon, és légy rá büszke, mert a leírtak alapján ő is nagyon ügyes lehet!
2009. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az unokaöcsém 2 évesen kezdett el járni vagyis szaladni, addig nagyon mászni sem akart csak ült és játszott, de nem a lustaság miatt, hanem mert ilyen fajta. Most 4 éves és németül, franciául, magyarul beszél. Az óviban pedig angolt fog tanulni.

A lányom 16 hónapos és még Ő sem jár, de már németül majdnem jobban beszél mint én.

2009. júl. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. Csatlakozom a "ne aggódj" táborhoz. Példa: kislány 14 hós lesz a jövő héten és még csak kézenfogva és bútorokba kapaszkodva megy, egyedül egy lépést sem. Én nem aggódom miatta! Ha elég erős lesz, úgyis elindul. :)
2009. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hósan indult el. Utána elesett és két hétig el sem engedte a kezemet. 13.5 hós volt amikor az utcán mmeglátott egy motort és újra elindult. 14 hós most, és azóta meg sem áll!
2009. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, ne aggódj!!! Hallottam olyanról, hogy csak 16 hónapos korában kezdett el a baba járni, de állítólag még ez sem késő!!
2009. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!