Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás babák anyukái! Ti...

Ekcémás babák anyukái! Ti mikre figyeltek a baba hozzátáplálásánál/táplálásánál?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én babám tejallergiás lett ettől ekcémás a bőre,ritkán koszmós a fejbőre (eddig 2x volt). Na a szopizásnál én nem ehettem sok tejterméket. Most már csak szilárdat eszik este SINLAC port kap tápszer hejett. Minden tejterméket és tejszármazékot tartalmazó ételt száműznünk kell.
2009. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én 11 hetes fiam bőre is szörnyű állapotban volt,de ma már olyan, mint a selyem !Nem tudom pontosan, nálunk mi okozta a bajt, a táplálásán nem változtattam( anyatejes), de vettünk egy szűrő berendezést abba a fürdőbe, ahonnan a fürdővizét készítjük. Nem volt nagy beruházás (11800 ft), szerintem megérte.
2009. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs hogy belekérdezek de milyen szűrőt vettetek?
2009. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A zuhanyzóra lehet rászerelni, kifejezetten babák és ekcémások részére ajánlják: www.vizetiszom.hu
2009. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Arra figyelek, hogy mindent csak nagyon lassan, kanalanként vezessek be. Sokkal lassabban, mint a szokásos, azaz, amin az van feltüntetve, hogy 8 hónapos kortól adható, addigra már 10-11 hónapos a csöppség.

Nálunk bevált. Ha 2-3 kanál után sem jött ki rajta semmi, akkor adhatod neki a megszokott adagját belőle.

Most kezdtem a joghurtot, pedig 1 éves a kislányom. Igaz, van, aki megszól miatta, egyáltalán nem érti, mire ez a sok macera, szerintem viszont megéri.

Tehát lassan és fokozatosan.

2009. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk nem az étel okozza az ekcémát...

Nem minden ekcémát okoz étel, ital, mosószer, vagy valami külső tényező...

2009. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen nálunk sem az ételek okozták az ekcémát!A kisfiamank 1éves korára jött és 'csak' a kis popsiján!Rengeteget kentük,rengeteget jártunk orvoshoz!hetekeig tünetmentes majd újra belobban!Sajnos neki hajlama van rá apukájától örökölte!Rengeteget levegöztetem,pelus nélkül szaladgál órákat!pisi foltok nem érdekelenk feltörlöm,kimosom az a fontos neki jó legyen!:-)
2009. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!