Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira jó volt állapotosnak...

Annyira jó volt állapotosnak lenni, nektek nem hiányzik a "más" állapot?

Figyelt kérdés

Most 5 hónapos a babám,de annyira jó lenne megint pocakosnak lenni,de tudom,hogy még várnom kell,de állandoan ezen jár az agyam!Minden vágyam,hogy ismét belvágjunk a babaprojektbe és lássam a teszten a két csikot!

Ti is vágytok rá?!


2009. jún. 16. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem :))
2009. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok idegesek ,izgulosak, aggodosak ha beteg a baba? Mert engem csak a betegeskedés tart vissza az újra babázástol?Ha nem lenne nátha , hasmenés stb. könnyebb lenne minden számomra . Probálom magam csillapitani hogy ugy is meg gyogyúl.
2009. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hónapos a fiam, szép nosztalgiával gondolok vissza a várandós napokra, de egyáltalán nem szeretnék újra pocis lenni. Így utólag sok minden megszépül, de azért volt sok kellemetlenség, idegeskedés bőven.

Mi nem tervezünk több gyermeket.

2009. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 2 császáron vagyok túl.Mindkét szülésnél gondok adódtak:(

De szívesen vállalnék egy 3-ik babát,csak hát most valami depresszió félém van,nem szeretném ha neki is baja lenne ebből adódóan,inkább várok vele....igaz ellene sem sokat teszünk...lehet elmúlna a depim:))

2009. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Annyira imádtam terhesnek lenni, hogy a szülés utáni depresszióm oka az volt, hogy már nincs a pocakomban. Végig élveztem a terhességet és nem is vártam a szülést, pedig már nyűg volt a vége felé, de annyira imádtam, amikor mocorgott bent! Persze most még jobban imádom, hogy kint van és kézzel fogható, de alig várom már, hogy ismét várandós legyek. A szülés sem volt egyszerű (sőt!!), de már arra is csak szép emlékkel gondolok.

Most 3 hetes a kislányom, úgyhogy erre még várni kell.

2009. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én nem sírom vissza azt az időszakot!


Nekem nagyon nem volt jó terhesnek lenni...

Főleg az utolsó két hónap... hajaj!

Az a sok hülye vizsgálat, a rettegés, hogy minden rendben van-e, az álmatlan éjszakák, a vizesedés, a nehezen mozgás... (megjegyzem veszélyeztetett terhes voltam, és ráadásul a hülye NST-n is mindig ijesztgetett a dokinő, hogy keveset mozog, valami gond lehet... brrr...)


A szülés megváltás volt!

Szülni bármikor, bármennyit, csak valaki hordja ki helyettem, és aggódjon helyettem... :-)

2009. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!