Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira jó volt állapotosnak...

Annyira jó volt állapotosnak lenni, nektek nem hiányzik a "más" állapot?

Figyelt kérdés

Most 5 hónapos a babám,de annyira jó lenne megint pocakosnak lenni,de tudom,hogy még várnom kell,de állandoan ezen jár az agyam!Minden vágyam,hogy ismét belvágjunk a babaprojektbe és lássam a teszten a két csikot!

Ti is vágytok rá?!


2009. jún. 16. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

az én babom is 5 hónapos múlt és én is így vagyok vele

imádtam terhesnek lenni, igaz mikor a pocakomban volt alig vártam már hogy kint legyen most meg.... gyönyörű állapot terhesnek lenni, mikor dicsérik a szép nagy pocid és az első uh, majd amikor már látszik a baba körvonalai :D nagyon szép

2009. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is vágyok rá...bár akkoriban meg már azt vártam nagyon (főleg a vége felé), hogy végre szülhessek.

De egyenlőre nem úgy néz ki sajnos, hogy tudunk még 1 babát vállalni. Éppen ezért fájdalommal vegyes nosztalgiával gondolok a terhességre és arra gondolok, hogy még jobban élvezni kellett volna. Mert lehet, hogy nem leszek többször terhes:(

2009. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a két-három hónap, míg tünetmentes voltam, csak a pocim volt nagy és folyton rugdosott, az hiányzik, szerettem terhesnek lenni. Rövid volt :(

Viszont már nem szeretnék több gyermeket.

2009. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még egy hét és megérkezik az első baba, de én már most is azon gondolkodom, hogy milyen fura lesz a pocaklakó nélkül, mert annyira jó (volt) babát várni :-)

Jó tudni, hogy más is így érez.

2009. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már minden bajom a vége felé,alig vártam,hogy kibujon,de most igy visszagondolva,annyira jól éreztem magam a börömben,és azok a kis rugdalások bentről...jaj... : )
2009. jún. 16. 14:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mert utólag szépnek látod...elfelejted a kellemetlenségeket-ha esetleg nehéz volt a szülés,a sok macerát,vizsgálatot,hányást,aranyeret,rosszullétet,vizesedést...stb. itt a gyönyörű baba-és kárpótol mindenért.én félek a 2.tól-de lehet,hogy pont ezért mégis csak bevállalom...
2009. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam várandós lenni.

Mindig büszke voltak a pocimra. Hatalmas volt mindkétszer.

Gyorsan jött a kistestvér is, most még kerekebb a világ!

Szeretnénk harmadik gyereket is.


Csak, tudod, olyan sok besavanyodott, életunt kismamát lehet látni. A legeslegáldásosabb dolog gyermeket várni.

Szép és boldog perceket, és mielőbbi gyerekáldást!!!

2009. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! A terhességem alatt elég sokszor meg voltam fázva, s én is alig vártam a végét. S most, hogy itt van a picur(még csak 12 hetes), én is simán vállalnék még egy harmadikat is. Azt gondoltam, hogy ez csak nálam van így, úgymond kapuzárás elötti "pánik", mivel már 40 fele járok. Az elsö után ugyanis nem jött ilyen hamar ez az érzés!
2009. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy öszinte legyek nekem életem legroszabb élménye volt a szülés!nem mondom,hogy elfelejtetem,de az legyen a legkevesbb,az csak pár óra...
2009. jún. 16. 14:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, valamit valamiért.

Egyébként a 2. babám sokkal jobb alvó, sokkal nyugisabb. Áldás egy olyan gyerek után, akit folyton ringatgatni kellett...

2009. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!