Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi hiányzik legjobban, mikor...

Mi hiányzik legjobban, mikor babád apukája elutazik több napra?

Figyelt kérdés
Alig vártam, hogy letegyem aludni a babumat, hogy jól kibőgjem magam, mert férjem ma is elutazott egy hétre, mint oly gyakran.
2011. aug. 6. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért megy el a férjed? Dolgozni vagy szórakozni?
2011. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom tegnap utazott el, két hétre. :)


Úgy kell felfogni, hogy azt az időt, amit vele töltenél, most végre egy jó könyvre/filmre/hobbira fordíthatod, én ma kicsit wellnesselek itthon, amint elaludtak a srácaim.


Holnap este pedig a barátnőm jön át és filmezünk/pletyizünk, így a gyerekfelügyelet is megoldott (hisz itthon leszünk), és a szórakozás is (a gyerekek már aludni fognak).


Fel a fejjel! :)

2011. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dolgozni.
2011. aug. 6. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:

A biztonság! hogy tudom, hogy van kire számitanom, de ha nics mellettem, akkor könnyebben pánikba esem a babával kapcsolatosan még, ha nincs is igazából semmi baja. ha mellettem van (bár nem segit pl.: fürdetésnél, pelenkázásnál, etetésnél stb..., nálunk ez a természetes!), akkor is ugyanúgy tudom ellátni a kicsit, csak sokkal-sokkal jobban érzem magam, magabiztosabb vagyok abban, amit csinálok. Ha nincs itthon, akkor ez az érzésem meggyengül.


De, amit csinálsz, az nagyon rossz, hidd el! uralkodj magadon! én tapasztalatból beszélek, mert a babád érezni fogja! én is volt, hogy sirdogáltam, még úgyis folytak a könnyeim, hogy etettem és közben nézett a nagy szemeivel rám! ekkor az elvileg nyugodt babám nyűgös lett! gyorsan uralkodtam magamon, hogy ez csak átmeneti és minden jobb lesz! tudom, ehhez nem lehet hozzászokni, én sem tudok a mai napig, de ki kell birnunk! fel a fejjel! 1 hét gyorsan elszáll, nálunk sokkal több szokott lenni :) jah, azt felejtettem mondani, hogy nekem senkim sincs itt, ahol élünk (se barátok, se család, senki), igy még rettentő magányosnak is érzem magam!


Kitartás! Kitartás!


Gratulálok a babádhoz!


4 hetes kisfiú anyukája

2011. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A társasága -hogy közösen csináljunk valamit, hogy beszélgessünk, hogy kényeztessen minket, hogy mi kedveskedjünk neki, ilyenek. Én is azt javaslom, hogy fordítsd magadra ezt az időt, olvass, szépítkezz, csinosítsd a lakást. Vagy bármi, ami örömet okoz. Ne nyafizz és sírj neki a telefonban, ha nem muszáj, én néha elkövetem ezt, és nagyon rossz nekik hallgatni, mert nem tud jönni, pedig hidd el, ezt tenné a legszívesebben.
2011. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sírok a baba előtt, csak ha nem lát, ő már 1.5 éves, lefoglal egész nap, de mikor elmegy az apja, akkor ő is nyugtalan.
2011. aug. 6. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiányzik neki, és rajtad is érzi a feszültséget, nemcsak szavakból értenek, sőt úgy olvasnak bennünket, mint egy könyvet. A lányom 2 éves kora előtt érezte, ha dühös voltam, pedig csak az arcvonásaimból tudta kiolvasni, mert előtte nyilván nem ordítottam vagy csapkodtam. Próbáld elfogadni, hogy elment, de majd visszajön és akkor még jobban élvezitek majd egymás társaságát. (utolsó)
2011. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem napközben lefoglal a kicsi csak az esték rosszak, amikor egyedül fekszem le aludni. Éjszakánként hiányzik a legjobban. Hála Istennek csak évente 3-4 alkalommal utazik el munkaügyben 2-2 napra.
2011. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig is így volt: Apa napokra elmegy, amikor dolgozni indul :( Ezt szokta meg a kicsi is.


Az a rossz, hogy hosszú távon meg lehet szokni! ....és az már baj :(


A legjobban az hiányzik, hogy jelen legyen. Egyedül vagyok, nem együtt fürdetünk este, és nem bújhatok hozzá elalváskor.. Na és a szex.

DE: ilyenkor azt csinálom, amit akarok, ha nincs kedvem, nem mosogatok, netezek, bugyuta filmeket nézek :DDDD

2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!