Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Nem értem a fiamat.

Figyelt kérdés

5,5 hós sokáig át aludta az éjszakát most is, csak azzal a kivétellel hogy 3-4 óra között elkezd nyöszörögni, adok neki inni nem jó folytatódik a nyöszörgés.

tápszeres, ki megyek csinálok neki kaját oda adom eszik belőle kb fél kortyot és alszik tovább reggelig.

Ez most mi? direktbe csinálja, hogy hajnalok hajnalán kelljek ki az ágyból? szívesen felkellek enni adni neki, de ha még enne belőle... nem beszélve arról hogy utána dobhatom ki a kaját mert nem kell neki.

Miért csinálja ezt vajon?

akinek volt hasonló tapasztalata írja le nekem köszönöm!


2009. jún. 16. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem kiszúrásból csinálja. Sajnos szerintem ilyenkor végig kell próbálgatni, hogy mi lehet a baj.

Cumit használtok? Ha igen, akkor add oda neki a cumiját, hátha csak az kell neki. Vagy előre keverj be este egy kevés tápszert, ha az a baj, hogy éhes. Vagy próbálkozhatsz azzal is hogy csak megsimogatod, hátha alszik tovább, ha csak a megnyugtatás kell neki.

2009. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Egyetértek a 13:26-os válaszolóval. Ne adj neki semmit,próbáld inkább megnyugtatni. Szerintem is a fogzás miatt vannak ezek az ébredések.A lányom ugynezt csinálta. Nappal chamommilla estére viburcol kúp. Kitartás!
2009. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer
2009. jún. 16. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!