Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Nem értem a fiamat.

Figyelt kérdés

5,5 hós sokáig át aludta az éjszakát most is, csak azzal a kivétellel hogy 3-4 óra között elkezd nyöszörögni, adok neki inni nem jó folytatódik a nyöszörgés.

tápszeres, ki megyek csinálok neki kaját oda adom eszik belőle kb fél kortyot és alszik tovább reggelig.

Ez most mi? direktbe csinálja, hogy hajnalok hajnalán kelljek ki az ágyból? szívesen felkellek enni adni neki, de ha még enne belőle... nem beszélve arról hogy utána dobhatom ki a kaját mert nem kell neki.

Miért csinálja ezt vajon?

akinek volt hasonló tapasztalata írja le nekem köszönöm!


2009. jún. 16. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Fogakkal hogyan álltok?
2009. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Errol marpedig le kell szoktatni, mert ha elkapatod, nehez ejszakaid lesznek meg sokaig.
2009. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most kezd neki kibújni úgy vettem észre, de ha az a baj akkor miért így csinál, belekóstol a kajába és alszik tovább, mintha mi sem történt volna
2009. jún. 16. 13:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Meleg van. Szomjas. Adj egy kis teát neki. Biztos kiszárad a torka, talán nyitott szájjal alszik. Az enyém is mindig kiszárad. Biztos, hogy nem éhes, ha este jól szokott lakni.

De ha semmi mást nem eszik, akkor meg lehet, hogy tényleg megéhezik. Ekkora gyereknek már kell egy kis főttkrumpli, ez-az , különben nem bírja ki 8-10 órán át.

2009. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hagyjam sírdogálni éjszaka? azzal sem lesz akkor jobbak az éjszakáink, nem tudom mi van vele
2009. jún. 16. 13:18
 6/13 A kérdező kommentje:

de már eszik mást is,

adok neki inni, iszik is de csak a tápszer megkóstolása után alszik tovább

2009. jún. 16. 13:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én olyankor a plédikét adom odda neki az a kedvenc
2009. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Este elkészíthetnél 50 gramm tápszert(fél decit úgy értem) és éjjel csak meglangyosítod. Ki mondta, hogy fél litert kell csinálnod?


Lehet, hogy az is elég lenne, ha csak megnyugtatnád.

És ha nem vennéd észre? nem lehet, hogy visszaaludnA?

Nem valószínű, og ykiszúrásból csinálja... :)

2009. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem szoktam fél litert csinálni max 60ml de az is kimegy pocsékba....

és ha este elkészítem akkor is ki kell mennem a konyhába sajnos, majd csak leszokik erről remélem :)

volt hogy hagytam ideig meddig de csak jobban felébredt, ezt inkább álmában csinálja vagy fél álomban nincs fenn teljesen

azért köszi mindenkinek

2009. jún. 16. 13:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyértelműen a fogzástól van. Próbáltad már éjjelre a Viburcol kúpot? Éjszaka jobban fáj nekik ha vízszínben van a kis testük. Nem éhes és szerintem nem is szomjas, és nem is kell rászoktatni az éjjeli ivászatra. Főleg nem teával. Én tea ellenes vagyok amúgy is. Elég a sima víz. Nappal Chamomilla Ch 15 éjjelre pdig Viburcol kúp. Nálunk ez vált be és így nyugodt volt az éjszakája, kipihenten ébredt reggel. Az én lányom is tápis és ő is mindíg átszunyálta az éjjeleket, de nála a fogzáskor vannak ezek a nyüszörgések. Próbálkozz azzal amit írtam. 14 hós kislány anyukája
2009. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!