Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hónapos fiamat nem...

A 10 hónapos fiamat nem nagyon érdekli a játék. Bővebben leírtam lennt. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Nincs ugyan játék dömping, de az életkorának megfelelő játékok veszik körül, mégsem azokkal játszik hanem a lakásban találhható egyéb dolgokkal. (dvd lejátszó, hifi, polcok, könyvek, szék, ajtó, távirányító, szőnyeg stb...)

Ha főzök vagy házimunkát végzek, jön utánam és mindenhez hozzányúl, a leglehetetlenebb dolgokat megtalálja. Hiába viszem oda neki a játékait, nem érdekli.

És emiatt nem tudok semmit sem normálisan végigcsinálni.


Ha ott ülök mellette, akkor eljátszik magában nem is igényli hogy vele játsszak - de amint felállok jön utánam.

Dehát nem ülhetek mellette egész nap...


2010. ápr. 12. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális. Az én fiam sem játékokkal játszott, hanem például üres tejfölösdobozzal és hasonlókkal. Amikor főztem kirámolta a lábasokat. Na akkor adtam a kezébe egy fakanalat és vagy dobolt a lábasokon, vagy utánozta a keverő mozdulatokat. Nagyon édes volt. Most 2 éves múlt és ha haladni akarok a házimunkával be kell vonnom őt is. Széken áll mellettem, amikor mosogatok vagy főzök és ő is "segít". Igaz, hogy lassabban megy minden, de legalább haladok. Még mindig jobb mintha csak ücsörögnék mellette és nem tudnék csinálni semmit. Türelem! :)
2010. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. ápr. 12. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez a helyzet,bar o meg csak maszik. A zenelo jatekok meg lekotik addig amig mozgathatja oket, huzgal,emelget mindent.Kitartas...
2010. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp ma akartam hasonlót kérdezni :) :) Ugyan ez van a 10 hós fiammal :) A játékai szinte egyáltalán nem érdeklik, ellenben minden más: szőnyeg, papír guriga, zacskók, papírok, pelenka popsitörlő, stb, stb, sorolhatnám :) Nem is igen veszünk neki játékokat, ami van szinte mind ajándékba kaptuk :)
2010. ápr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!