Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka mikor alszik a babátok...

Éjszaka mikor alszik a babátok az éjjelifényt kikapcsoljátok?

Figyelt kérdés
Nekünk a légzésfigyelőn van éjjelifény, kéken, halványan világít. Nem szoktam kikapcsolni, más hogy van ezzel?? Nem tudom babóm, nem e amiatt ébred éjszaka.
2009. jún. 16. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
azóta nics láppa amiota csak reggel ébred így csak az ablakon szürödik be a fény.Amig szopott addig jó volt a fény hogy megtaláljam ő-t.
2009. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor próbáld meg hogy kikapcsolod és kiderül emiatt kel e fel.

6hónapos kora óta nincs éjjelifényünk.

2009. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem konnektroba dugható 2 ledes irányfényem van, az világít egész éjjel. Eddig sokat kellett kelnem hozzá, azzal jól láttam. Most pedig tanítom egyedül eladuni, annak pedig része az éjjelifény megnyugtató fénye.

Tehát ég egész éjjel.

2009. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy attól ébredne fel. Gondolom nem az arca felé világít :) Nálunk az első két hónapban éjjel folyamatosan égett egy kislámpa, mert ha kinyitottam a szemem, szerettem látni, a babát. Ez a babát nem zavarta egy kicsit sem. 1szer keltünk éjjelente. Mostmár egyszer sem, pedig még csak 4 hónaposak vagyunk. Bár egy ideje éjjel, nálunk is csak a légzésfigyelő lámpája ad féynt.
2009. jún. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi: fényt.
2009. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a légzésfigyelőn lévő kis kékfényt hasznájuk.Átalussza az éjszakát.Nem hiszem,hogy zavarná.
2009. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem kapcsoltam be, mert nem hálózatról működő éjjeli lámpát szereztem, amit hangtalanul tudok beüzemelni, fejem mellett van.

[link]

2009. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a konektorba dugható éjjelifény van, csupán azért, mert különben korom sötét van a szobájában és ha felébred nem akarok nagyvillanyt kapcsolni, hogy még a maradék álmot is kiverjem a szeméből.
2009. jún. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az én háromhónapos kisfiam 10-től reggel hatig alszik és egész éjjel világít az ablakában egy sólámpa, csak hogy odataláljak, de pont ma akarom elhagyni mert már ugyis világos van hatkor.
2009. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!