Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék éjjelifényt venni...

Hol tudnék éjjelifényt venni a picimnek? Lehetőleg Szegeden.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Sólámpát ajánlom, mert egészséges a babára nézve és szép narancssárga fénye van.

Ezt bárhol, akár bevásárló központokba is be tudod szerezni.

2010. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a jó ötletet!
2010. márc. 1. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Bárhol ahol lámpákat árulnak.

Praktiker, Baumax, Kika.... ezekben az üzletekben is lehet sólámpát kapni de én pl olyan lámpát vettem amit be kell dugni a konnektorba és ahogy kint sötétedik úgy kezd magától fokozatosan világitani és ahogy világosodik úgy kezd kialudni a fény.

2010. márc. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb foszforeszkalo matricat kepet vagy valamit vegyel, nekünk vagy 6 csomag csillag van a falon (tescos), eleg fenyesek ahhoz hogy lass, de ahogy halvanyodik a fenye nem zavarja a babat az alvasban, mig a solampa lehet-bar nagyon szupi ötlet :D ) vagy vannak ezek a mindenfel kis kerek ejszakai fenyek amik elemesek, azt rossmanban vagy dmben is lattam mar.

[link] ezen a vilagitos matricak vannak

[link]

ezen pedig ejszakai fenyek fenyerzekelövel

[link] de ez a legtutibb oldal tök jo vilagitos dolgokkal, a jegkocka tök jo ötlet az ejszakai ivovizbe rakva :)

2010. márc. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2010. márc. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!