Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használnak éjjelifényt a...

Akik használnak éjjelifényt a baba szobába, milyet?

Figyelt kérdés

Fiam, ha sötét van felkel és nagyon sír, de tegnap éjjel kipróbáltam, ha ég a kislámpa akkor nem sírt fel(viszont elég nagy a fénye) .

Linkelnétek, hogy nektek milyen van(ha van)? Lényeg, hogy biztonságos legyen.

15 hós.


2011. aug. 11. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én segíteni nem tudok, de engem is nagyon érdekelne, ugyanezen okok miatt egy 2 éves kislánynak:)
2011. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdöben ég ami a gyerekszoba mellett van ez elég fényt ad hogy bármelyikünk lásson, de ne legyen túl világos.
2011. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekünk a babafigyelőnek van egy halvány kék fénye (a babafigyelő részt már rég nem használjuk, csak a hang átvivő része van bekapcsolva). Ez pont arra jó, hogy lát amennyit kell, de nem zavaró. És úgy tudom, hogy magában is lehet ilyen kis lámpákat kapni, nézd meg a Brendon honlapján, ott kellene, hogy találj :)


Üdv: 3 éves kisfiú anyuja

2011. aug. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sólámpát raktam kisfiam szobájába, több méretben létezik, nekünk a közepes van (18 cm magas az egész, talppal együtt). De még ezt is letakarom egy textilpelussal, mert elég nagy a fénye. Én csak akkor kapcsolom amúgy fel, ha be kell hozzá menni éjjel, nem világít folyamatosan. De ezt mindenkinek tudom ajánlani, ráadásul nagyon egészséges is.
2011. aug. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8.25-ös vagyok, még az eszembe jutott, hogy a fényerősséget azzal is tudjátok szabályozni, hogy erősebb vagy gyengébb égőt raktok bele. :)
2011. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden multiban van ilyen.
2011. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Valami ilyesmit szeretnék. Én is azt gondolom, hogy mivel alapvetően színes egy gyenge izzóval ad majd elég fényt, de nem is lesz világos a szobában.

Egyébként jelen pillanatban mi is a sólámpa fényét használjuk 2in1 alapon. Ezek a gyere lámpák meg nekem tetszenek nagyon.

2011. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen irányfényünk van. Nagyon szeretem, mert pont annyira világítja meg a szobát amennyire nagyon szükséges, nem zavaróan. Így sokkal jobban alszik a gyerek mint az erősebb fénynél. Nem tudom mekkora izzó van benne, de a 15W-os az nagyon erős volt az éjjeli lámpában.

2011. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Media Markt-ban vettünk kifejezett éjjeli fényt ami ledes! Nagyon minimális így a fogyasztása. Konektorba kell dugni és van rajta egy kis kapcsoló. Kis gömb világító része van ami kifejezetten bababarát mert törhetetlen anyagból csinálták (nem üveg hanem össze is nyomhatod a lámpafejet mert puha) kék ill. zöld fényűt lehet venni. Mi zöldet vettünk mivel köztudott az a szín nyugtató hatású. Csak ajánlani tudom! Szuper
2011. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a segitséget! Voltam sétálni a fiammal, és a játékboltba vettem egy simba baby-s elemes éjjelifényt. Megpróbáljuk 680 ft volt. Brendonba ugyanez 1300:-) most néztem. Ha nem jön be, vagy hamar lemerül az elem, akkor veszek konektorosat. Este kipróbáljuk, majd reggel megírom milyen volt(főleg az 1 . válaszolónak, mert neki is aktuális ez), viszont a Media MArkt-os is jól hangzik, meg a barátnőm az ikeába vett olyat, ami mikor sötétedik akkor magától bekapcsol, az is jól hangzik:-) van választék:-)

Mégegyszer mindnekinek köszönöm szépen a segítséget:-)

2011. aug. 11. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!