Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiam 5 hós de már olyan...

Fiam 5 hós de már olyan hosszú a haj, hogy a szemébe lóg. Levághatóm neki én is?

Figyelt kérdés

vagy menjünk fodrászhoz, nem fognak hülyének nézni? én nem merem nagyon levágni félek hogy görbe lesz.

csak elölről szeretném, nem gáz ha elviszem fodrászhoz?


2009. jún. 16. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem még nem kell fodrász,de ha jobbnak látod vidd el!amugy te is levághatod,ha csak elöl nagy!
2009. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ha görbére sikerül? mindenhol nagy de csak elől szeretném egyenlőre.

sokat ficánkol nem tudom hogy sikerülne

azért köszi

2009. jún. 16. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A férjed ültesse az ölébe, fogja meg a homlokát, te meg vágd le. Így nem is hullik a szemébe. Vagy levághatod, mikor alszik.Ha görbe lesz, ki tudod egyenesíteni. A fodrászat nem éppen egy steril hely, ilyen pici babáknak, neki jobb még otthon. Vagy hívd be a fodrászt, ha jóban vagytok. De fölösleges szerintem.
2009. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretnéd, végül is, be is viheted. De amikor kevesen vannak, mert mindenki rá fog ugrani, puszilgatni. De nem hiszem, hogy a fodrász jobban tudna bánni egy csecsemővel, mint te. Talán nem is fogott még a kezébe babát.
2009. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölösleges elvinned! Ha meg görbe lesz, akkor görbe lesz, majd azt mondod, így nőtt! Az eredeti sem mindig tökéletes!
2009. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam levágni, de kiverte az ollót a kezemből. Elvittem 10 hónaposan fodrászhoz, ott egy hangja nem volt és nagyon szép fickós haja lett:)
2009. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm adta a tippet, először csodálkoztam, aztán kipróbáltam, és bevált. A férjemnek van hajnyíró gépe, azzal vágtuk le (na, nem nagyon tüsire, nekem tetszik, ha van haja a picuroknak). a férjem ölében ült, kiskönyvet nézegettek, és az elején figyelt a berregésre, utána már nem érdekelte. NAgyon jó lett, és így tuti, hogy nem vágsz bele, és ez biztosan fájdalommentes.
2009. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!