Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyüglődik ma a babája?

Másnak is nyüglődik ma a babája?

Figyelt kérdés
A 13 hónapos lányom reggel fél hét óta sirdogál, nyöszög, hol meg torka szakadtából ordit. Fogalmam sincs mi baja, nem lázas, nem éhes nem szomjas, nem fáj a hasa. Se kinn, se benn, sehol nem jó neki. Aludni is csak háromnegyed órát aludt, nagy nyűglődve.
2009. jún. 16. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ma kifejezetten nyűgös a fiam, 7 hós. Amióta felkelt, nyöszörög :( Én a nagy melegre fogom.
2009. jún. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én fiam már tegnap délelőtt kezdte, azóta szinte folyamatos. nem kötik le a játékai, sokat alszik viszonylag, de ha fent van is állandóan a szemét törölgeti. enni sem akar rendesen, már kivagyok, mert nem tudom mitcsináljak. naphosszat rakosgatom neki a játékait, de csak nyöszörög mellette. ölben sincsen el túl sokáig, meg nem is akarom nagyon cipelni.

mondjuk nem csodálkozom rajta, nálunk tegnap reggel esett az eső és hideg volt, délutánra 33 fok volt, és nagyon fülledt idő, éjjel jött a hidegfront, most megint esik és hideg van.

2009. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is,bár most végre alszik- igaz itt borús szeles ido van, nem érdemes még kimenni sem
2009. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én lányom 4 órakor kelt ma.... :( szerintem ettől az erős széltől nyűgik. :) Amúgy utána aludt még 3 órát, de nem tudom még milyen lesz a napunk.
2009. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hetes és ez a 3. nap, hogy nyűgös. Azt se tudjuk, mit csináljunk. Nem lehet eldönteni, hogy mije fáj. Bár ez inkább a pocija. Szinte egész nap kézben van, de még úgy sem teljesen ok. Csak akkor tudom letenni, ha már ki van fáradva. Szerintem az időt érzi. Csak hát már borzasztóan ki vagyok merülve. Nem is tudok mellette semmit csinálni. Apa is csak néha tud besegíteni.
2009. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na én elkiabáltam a dolgot. Most tettem le 38,2 fokos lázzal, nameg egy kúppal aludni. :((

Remélem csak a foga, mert amúgy eszik rendesen.

2009. jún. 16. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!