Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiülésben az autóban más...

Bébiülésben az autóban más babája is nyűglődik? Hason alszik és ezért az ülésben nem nagyon szeret lenni.

Figyelt kérdés

Az én kislányom 4 hónapos lesz,de még nem túl nagy öröm vele az autókázás.

Egy darabíg elnézelődik,utánna vígasztalhatatlanul üvölt,ilyenkor jön a tea és a cumi.

Hol előbb hol később megnyukszik és elalszik.

Ha éberebben alszik ahogy megáll az autó üvölt(pl.piros lámpánál).Ti hogy vagytok ezzel?


2009. máj. 19. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hason alvós, de szerencsére az autózást szereti. Többnyire elszundikál benne (ha megállunk előfordul, hogy ő is felébred). Próbálj neki valami játékot (csörgőt, rágókát) felakasztani vagy a kezébe adni, hátha lefoglalja egy kicsit.
2009. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pont így voltunk, mint Ti! Az én kisfiammal is rémálom volt minden autós utazás. Ahogy betettük és elindultunk üvölteni kezdett, amit képes volt az út végéig folytatni (kéthetente jártunk a családomhoz látogatóba Székesfehérvárra, gondolhatod, kihullott a hajunk, mire leértünk). Nálunk végül az segített, hogy a párom a telefonjára különféle zenéket töltött, és azt játszottuk le neki. Áhítattal hallgatta, majd rendszerint bealudt (az autóba szerelt rádió egyáltalán nem volt rá ilyen hatással!). A helyzet drasztikusan akkor javult, mikor 10 hósan áttettük rendes autós ülésbe, azóta nincs különösebb cirkusz utazás alatt (talán mert az autós ülés menetiránnyal van bekötve, talán mert magasabban áll és jobban kilát belőle, esetleg mert kényelmesebb, de nem tudom a változás pontos okát). Amúgy ő is hason alszik, és kicsit kötöttek az izmai is, ami miatt mi Dévény-tornára is járunk (csak azért írom, mert a gyógytornász feltételezése szerint az izomtónus probléma lehet okozója annak, hogy nem szeret hordozókában utazni). 11 hós kisfiú anyukája
2009. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, az én lányom is hason alszik és utálja a hordozót. én nem is vettem neki csak kölcsön kértem és három hós koráig nem is látta:-) akkor elkezdtem belerakni kis időre, de annyira összenyomta a hasát hogy mindig kibukott tőle, ekkor tettem alá egy nagy plédet összehajtva a feneke alá úgy már kicsit jobb volt, de így is sírt mindig. nálunk ha kicsit többet ült benne a kocsiban szintén ordított, se cumi se játék se tea semmi nem használt, csak ha nagyon nagyon fáradt volt akkor aludt el, de egyébként nem. most hat hós most is utálja, már alig várom hogy legyen rendes ülése, bár most hogy már néha itthon is beleteszem enni kicsit mintha jobban szeretné, de így is összenyomódik a hasa és folyton lecsúszik benne, a háta van a feneke helyén, és lóg a levegőben mert ott ugye annyira baromira be van süllyesztve.. sztem egy borzalom, hogy ebbe kényszerítik a babákat. kitartás majd csak jobb lesz egyszer:-)
2009. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!